“Cumhurbaşkanı olmak istiyorum”

Çankırı Adnan Menderes İlkokulu’nda, 2016-2017 Eğitim Öğretim birinci yarı yıl döneminin sona ermesi münasebetiyle karne dağıtımı gerçekleştirildi.


Vali Yardımcısı V. Yapraklı Kaymakamı Murat Ertekin ve Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Çankırı Adnan Menderes İlkokulu’nda karne dağıtımı törenine katıldı.


Vali Yardımcısı V. Yapraklı Kaymakamı Murat Ertekin 4. Sınıf öğrencisi Burak Yılmaz’a karnesini verirken, “Büyüyünce ne olmayı hedefliyorsun?” diye sordu.  4. Sınıf öğrencisi Burak Yılmaz, kendisine yöneltilen soruya “Cumhurbaşkanı olmak istiyorum.” diye yanıt verdi.


Yılmaz, “Hedefim büyüyünce Cumhurbaşkanı olmak. Her zaman idaellerimin yüksek olmasını istiyorum. Cumhurbaşkanımızı başarılı buluyorum. Cumhurbaşkanımızın başarılı çalışmaları, Cumhurbaşkanı olma isteğimde etkili oldu.” şeklinde konuştu.


Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı’da, “Gelecekte bahtın ve yolun açık olsun. Hayallerin gereçek olur inşallah. Ben senin hayallerini gerçekleştireceğine inanıyorum. Bütün çocuklarımıza inanıyor  ve güveniyoruz.  Onlara da hizmet etmenin gurunu yaşıyoruz. Bütün evlatlarımıza teşekkür ediyorum, hayırlı tatiller diliyorum.” açıklamasında bulundu.


Habere Ait Resimler

Haber Yorum Ekle

Bu Habere İlk Yorum Yapan Siz Olun...

Scroll To Top