Belediye sağlıklı yaşama teşvik ediyor


Çankırı Belediyesi, kadınlara yönelik faaliyetlerini ortaya koyduğu yeniliklerle sürdürmeye devam ediyor.

Çankırı’da kadınların eğitimi, sosyalleşmesi ve bir araya gelip kaynaşmaları amacıyla hizmetlerini sürdüren Çankırı Belediyesi Kadın Eğitim Kültür Merkezi bir ilke daha imza attı.

Çankırılı hanımların birçok alanda gözde mekanı haline gelen Çankırı Belediyesi Kadın Eğitim Kültür Merkezi’nde sağlıklı yaşamı destek ve teşvik amaçlı spor tanıtım etkinliği düzenlendi.

Merkezin sportif faaliyetlerine oldukça yoğun ilgi gösteren hanımlar Çankırı’da kadınlara sağlanan imkanların temsilcileri oldular. Dans, müzik ve egzersizin buluştuğu spor etkinliğine merkeze üye 60 kadın katıldı. Kursiyerler, spor hocasının öncülüğünde step, aerobik, pilates, ip atlama, lastik çekme gibi vücut egzersizleri ile merkezin spor aktivitelerinin tanıtımını yaptılar.

Kadın Eğitim Kültür Merkezi’nde gerçekleştiren spor faaliyetleri ile sağlıklı yaşama ve zinde bir vücuda kavuştuklarını ifade eden kursiyerler, merkeze üye olmak isteyen hanımlara da çağrıda bulundular. Kendilerine sağlanan imkanlardan dolayı Belediye Başkanı İrfan Dinç’e teşekkür eden kursiyer hanımlar, sahip oldukları ayrıcalıklar nedeniyle mutluluklarını dile getirdiler.

Etkinliğin sonunda kursiyerlerin motivasyonunu artırmak amacıyla eğlence programı düzenlendi. Etkinlikte kursiyerlere sürpriz hediye çekilişleri yapıldı. Haber Yorum Ekle

Bu Habere İlk Yorum Yapan Siz Olun...

Scroll To Top