Hırsızlar Çankırı Emniyetinden kaçamadı

Çankırı’da geçtiğimiz günlerde hırsızlık yapan 2 şahıs İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin başarılı çalışması sonucunda yakalandı. Çankırı 28. Mknz. P. Tugay Komutan Yardımcılığı’nda asker olduğu öğrenilen 2 şahıs tutuklanarak Çankırı E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na götürüldü.


Edinilen bilgiye göre Çankırı merkezde geçtiğimiz günlerde 3 ayrı hırsızlık olayı meydana geldi. Oto hırsızlığı, kapkaç ve bir evde hırsızlık olayları üzerine İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı.


Olay yerlerinde güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri hırsızlık olayları ile bağlantılı olan 2 kişiyi tespit etti.  Fatih K. ve Emre B.’nin Çankırı 28. Mknz. P. Tugay Komutan Yardımcılığı’nda asker olduğunu tespit eden Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.


Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin başarılı çalışması sonucunda yakalanan hırsızlar adliyedeki işlemlerinin ardından tutuklanarak sağlık kontrolü için Çankırı Devlet Hastanesi’ne götürüldü.


Hırsızlar sağlık kontrollerinin ardından Çankırı E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na götürüldü.


Çankırı halkının huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan Çankırı Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin başarılı çalışmalarının devamını dileriz. 


Haber: Ramazan SarıcıHabere Ait Resimler

Haber Yorum Ekle

Bu Habere 1 yorum yapılmıştır.

YAVUZ YILDIZ ( 07.09.2017 )

Öncelikle il emniyet mudurlugune çok teşekkür ediyorum böyle başarılı bir operasyon 'dan dolayı küçük temiz sehrimizi korusun böyle pisliklerden

Scroll To Top