1074 Çankırıspor için kapı kapı geziyorlar

1074 Çankırıspor yöneticisi Atıf Koç, Çankırı Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Oğuzhan Akbaba, Galatasaray taraftar grubu Ultraslan Çankırı Temsilcisi Sedat Uludoğan ve sporseverler Çankırı'daki esnafı gezerek 1074 Çankırıspor'da destek istiyor.


1074 Çankırıspor yöneticisi Atıf Koç, "Takımımıza destek olmak için program yapıyoruz. Galatasaraylı, Beşiktaşlı, Fenerbahçeli arkadaşlarımız bizlere destek veriyor. Bu takım sadece bizim değil Çankırı'nın takımı. Renklerimiz ne olursa olsun biz bu takıma destek istiyoruz.  Biz bu takımı bu şehri temsil ediyoruz. Herkesimden insanların yanımızda olmasını istiyoruz. Esnaflarımızı gezeceğiz takıma destek isteyeceğiz. Bu takımın bizim şehrimizin takımı olduğunu söyleyeceğiz. Niyetimiz sadece takımımıza destek. Çankırı'mızın siyasilerin, iş adamların, yöneticilerin herkesin desteğini bekliyoruz." dedi.


Koç, "Bu ilk organizasyonumuz, bundan sonra da yapmayı planlıyoruz. Amacımız insanların nasıl bir mücadele verdiğimizi görmeleridir. Bu takım için çok çaba sarf ediyoruz. Destek ararken küçülüyoruz belki ama bundan gocunmuyoruz. Utanılacak birşey yapmıyoruz. Çankırı'yı şu an temsil eden 1074 Çankırıspor. Önünde arkasında olan isim farketmez. Çankırı'yı temsil eden her takımın destekçisiyiz. Şehir bizim takım bizim." diye konuştu.


Ultraslan Çankırı Temsilcisi Sedat Uludoğan da "1074 Çankırıspor'un desteğe ihtiyacı olduğu için buradayız. Galatasaraylılar olarak şehrimizin takımıza sahip çıkmak için esnaflarımızı gezeceğiz destek isteyeceğiz. Şehrimizin takımına her türlü desteği göstereceğiz. Herkesin destek olmasını istiyoruz." dedi.


Çankırı Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Oğuzhan Akbaba da şunları söyledi: "Uzun zamandır 1074 Çankırıspor'u takip ediyoruz, elimizden geldiği kadar destek olmaya da çalışıyoruz. Son zamanlarda takımımızın daha fazla desteğe ihtiyaç olduğunu gördük. Memleket olarak da kanayan yaramız sporda birşey yapamıyoruz. Ne takımımıza destek ne yanlarında olunuyor. Bu kapsamda Atıf başkanımızın önerisi ile bir araya geldik. Kapı kapı gezmeye karar verdik. Memleket için elimizden gelen herşeyi yapacağız. Çankırı'daki büyüklerimizden de destek istiyoruz. Bu takıma sahip çıkılmalı. Çünkü şehrimizin başka takımı yok. Memleket için birşeyler yapalım istiyoruz."


Konuşmaların ardından 1074 Çankırıspor için tüm taraftarlar birlikte esnafları gezdi.


Habere Ait Resimler

Haber Yorum Ekle

Bu Habere İlk Yorum Yapan Siz Olun...

Scroll To Top