Filiz FETÖ Davasını Takip Etti

Fetullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY)  soruşturmaları kapsamında davalar tüm Türkiye’de olduğu gibi Sincan Cezaevi Kampüsü’nde de devam ediyor. Aziz milletimiz adına Sincan’daki FETÖ/PDY Genelkurmay Çatı Davası duruşmasını AK Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz’de takip etti.


AK Parti Genel Merkezi tarafından Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz’e Sincan’daki duruşmayı takip etme görevi verildi. Filiz, davayı baştan sona takip etti.


Filiz konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Sincan Cezaevi kampüsünde devam etmekte olan, FETÖ davalarını aziz milletimiz adına takip ediyoruz.


‘Genelkurmay Çatı Davası’ nın görüldüğü ve baştan sona gergin bir ortamda geçen duruşmada darbeci hainlerin yaptığı provokatif davranışlar ile FETÖ terör örgütünün hain ve alçak yüzüne bir kez daha şahit olduk. Şehit ve gazilerimizin haklarını korumak adına bu davaların takipçisi olmaya devam edeceğiz.


Milletimiz hainlerin hakettiği cezayı almasını bekliyor. Hiç kimse Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz kadar mağdur değildir. Ne Şehit ve gazilerimizin fedakarlığını unuturuz, ne de FETÖ terör örgütünün ihanetini.” ifadelerine  yer verdi.


Habere Ait Resimler

Haber Yorum Ekle

Bu Habere İlk Yorum Yapan Siz Olun...

Scroll To Top