Borsada seçim heyecanı

Çankırı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadullah Erdem 17 Nisan’da yapılacak seçimlerde yeniden aday olduğunu açıkladı. 1,5 yıldır Borsa başkanlığını yapan Erdem, ekibiyle birlikte başarılı çalışmalarını sürdürebilmek adına tekrar aday olduğunu açıkladı.


Oda üyeleri ile Şahinler Çay Bahçesi’nde kahvaltıda bir araya gelen Erdem kahvaltı sonrasında gazetecilere açıklamalarda bulundu. Erdem 55 yıldır sadece Çankırı’da ticaret yaptığını söyledi.


Çankırı’nın öz evladı olduğunu dile getiren Erdem, “55 yıllık tüm hayatım boyunca Çankırı dışında herhangi bir ticari faaliyetim olmadı. Çankırı'nın öz ve öz evladıyım. Ticaret hayatımda Çankırılar ve üreticiler beni iyi tanır. Ticaret hayatımın verdiği tecrübeyle ve yönetim kurulundaki arkadaşların teveccühle 1.5 yıldır Borsa Başkanlığını görevini elimden geldiği ölçüde yapmaya gayret ettim. Görev sürem boyunca borsamızı ve üreticilerimizi bir adım ileriye taşıyabilmek adına var gücümle çalıştım. Bu süre zarfında ekibimizle birlikte yaptığımız iyi işlere devam edebilmek adına yeni dönem için yeniden aday olmaya karar verdim.” şeklinde konuştu.Habere Ait Resimler

Haber Yorum Ekle

Bu Habere İlk Yorum Yapan Siz Olun...

Scroll To Top