AK Parti'den Şabanözü'nde coşkulu miting

AK Parti Çankırı Teşkilatı 24 Haziran seçimleri önesi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gece gündüz demeden Çankırı’nın tüm köy ve ilçelerini ziyaret eden AK Parti heyeti dün Şabanözü ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.  Vatandaşlara hitap eden partilileri binlerce Şabanözü’lü vatandaş karşıladı.


Şabanözü meydanında vatandaşlara hitap eden AK Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman, 24 Haziran’da yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimi için çalışmalara 1 ay önceden başladıklarını söyledi.


Kaman, tüm ilçe ve köyleri ziyaret ettiklerini vurgulayarak, “Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, genel merkezimizin talimatları doğrultusunda ‘Vakit Türkiye Vakti, Vakit Çankırı Vakti’ diyerek gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Güçlü Türkiye için, 24 Haziran gününe kadar ‘durmak yok yola devam’ demek için Çankırı’da çalmadığımız kapı, sımadık el bırakmayacağız. Tüm AK Parti teşkilatları olarak birlik ve beraberlik çatısı altında 24 Haziran’a hazırlanıyoruz. Şabanözü’müzün kıymetli vatandaşlarının desteğini bekliyoruz.” dedi.


AK Parti Çankırı Milletvekili Adayı Salim Çivitcioğlu, Şabanözü’nün en yüksek oranda kendilerini destekleyecelerine inandığını belirtti. Çivitcioğlu, “Mazlumların sesi olan genel başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan birinci turda başkan yapmaya Şabanözü hazır Allah’ın izniyle. Allah hepinizden razı olsun. Rabbim birlik ve beraberliğimizi artırsın. Şabanözü’ne birçok yeni yatırım yapacağız. Şabanözü’ne yeni hastane ve yeni adliye binası yapacağız inşallah.” şeklinde konuştu.


AK Parti Çankırı Milletvekili ve milletvekili adayı Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, Şabanözü’lü vatandaşların büyük destekleri ile Çankırı’nın şampiyon olacağına inandığını ifade etti.


Akbaşoğlu, “Şabanözü, yiğit evladı Salim Çivitcioğlu ve Muhammet Emin Akbaşoğlu’na sonuna kadar sahip çıkacağını ve yüzde yüz AK Parti’ye destek vereceğini gösteriyor. Şampiyon Çankırı olacak. Gayret göstereceğiz ve Allah’ın izni ile şampiyon olacağız. Bu yola çıkarken 21 Mayıs’ta isimlerimiz açıklandığında daha önceden dile getirdiğimiz şampiyonluk hedefinin gerçekleşeeceğini gördük. Hep beraber çalışarak bu şampiyonluğa 24 Haziran’da ulaşacağız inşallah.” açıklamasında bulundu.


Kendilerinin AK Parti’den milletvekili seçileceğini ancak Çankırı’nın tümünün temsilcisi olacağını vurgulayan Akbaşoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü:


“3 yıl önce 7 Haziran 2015 seçimlerinde buradaydık. İlk mitingimi yine burada yapmıştım. CHP Lideri Kılıçdaroğlu o zaman Çankırı’ya geldiğinde bizlere birşeyler söylemişti. Sayın Çivitcioğlu ile Akbaşoğlu CHP liderine en güzel cevabı 24 Haziran’da sizlerin desteği ile verecek. CHP’li, MHP’li, Saadet Parti’li, BBP’li, İYİ Parti’li kardeşlerim şundan emin olsunlar ki biz AK Parti vekilleri olarak seçilecek, Çankırı milletvekilleri olarak, Türkiye milletvekilleri olarak çalışacağız.  Diğer partileriden kardeşlerim bizlere vereceğiniz oy sizlere hizmet olarak gelecek.  Bugüne kadar birçok hizmetlere imza attık. Bundan sonra da Salim beyle birlikte yeni hizmetlere imza atacağız. Bir çok grup yolu, köy yolu asfalt yapıldı. Şabanözü OSB’ye elektrik üretecek bir tesis yapacağız. Şabanözü ilçesi ve köyler bu elektrikten faydalanacak. Hayırlı ve uğurlu olsun.

   

Salim kardeşim müjdeyi verdi, Şabanözü’ne yeni hastane ve yeni adliye binası yapacağız, hayırlı ve uğurlu olsun.  Orta -Şabanözü -Çubuk yolunu bölünmüş yol olarak 2019 yılı yatırım programına aldıracağız. Bununla ilgili konuyu Başbakanımıza ve Bakanımıza ilettik, çalışmaları başlattık. Şabanözü 24 Haziran’a inanmış, daha güzel umutlarla yarına bakıyor. Şabanözü hem Salim hem de Akbaşoğlu kardeşlerine sahip çıkıyor. Emeklilerimiz bayram ikramiyelerini aldı. Temmuz’da da zamlı maaşlarını alacaklar ve Kurban Bayramı’nda da bin lira ikramiyeye kavuşacak inşallah.”


Yapılan konuşmaların ardından partililer ilçeden ayrıldı.


Habere Ait Resimler

Haber Yorum Ekle

Bu Habere İlk Yorum Yapan Siz Olun...

Scroll To Top