Transfer Çalışmaları Devam Ediyor

Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) ilimizi en iyi şekilde temsil etmek ve ligi üst sıralarda bitirebilmek hedefiyle yeni sezona başlamak isteyen 1074 Çankırıspor transfer çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Temsilcimiz 2 oyuncuyla anlaşarak gücüne güç kattı.


68 Aksaray Belediyespor’dan transfer edilen sağ bek –stoper mevkilerinde görev yapan genç oyuncu  Mücahit Ak (23) yeni sezonda takımımız için ter dökecek.


Gazetecilere açıklamada bulunan genç oyuncu Ak, “Ankaragücü alt yapısında  yetiştim. BAL ligine  Aksaray’da başladım. Çankırı’da iyi bir sezon geçirmeyi istiyoruz. Hedefimiz ligde gidebildiğimiz yere kadar gidebilmek.” dedi.


Edirnespor’dan transfer edilen sol bek Eren Turan (24) ise Çankırı’da daha öncede top koşturduğunu söyledi. Turan, “Edirnespor’dan geldim. Çankırı’da 2. Defa oynayacağım. Bu sene 1074 Çankırıspor’u layık olduğu yere getirmek için elimizden geleni yapacağız. Tüm Çankırılıları maçlarımıza bizlere destek olmaya çağırıyoruz. Taraftarımızın desteği ve gücü ile ligi en iyi yerde bitirmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.


Kulüp yetkilisi Avukat Özgür Gökdaş da şunları söyledi: “Kulübümüz adına çok önemli transferlerde bulunuyoruz. Hem arkadaşlarımız adına hem kulübümüz adına hayırlı uğurlu olur inşallah. 1074 Çankırısporu’muzu önemli başarılar ile  bir yerlere getirmeye çalışıyoruz. Tüm çabamız inşallah karşılığını bulur.”


1074 Çankırıspor kurucularından Atıf Koç ise bugüne kadar yapılan çalışmalarla ilgili bilgi vererek, “Bugüne kadar 13 iç, 5 dış transfer yapıldı. Transferler devam edecek. 1-2 oyuncu ile de görüşmeler devam ediyor. 1 yabancı oyuncu ile de görüşme yapılıyor. 20 Temmuz’da sezon açılacak o tarihe kadar tüm transferler tamamlanıp sezona giriş yapılacak. Teknik kadroda da ilave olabilir.  Kulüp binası için çalışmalar devam ediyor. Bakanlığımızla görüştük, Çankırı’daki kamp eğitim merkezini kulübümüz için tedarik edeceğiz inşallah. Kombine satışlar başlayacak önümüzdeki günlerde. Hedef 3 bin kombine satmak. Çankırılıların takıma destek olmasının en kolay yolu kombine almak. Şehrin belirli noktalarında taraftar paketi satışı da olacak.” açıklamasında bulundu.


Habere Ait Resimler

Haber Yorum Ekle

Bu Habere İlk Yorum Yapan Siz Olun...

Scroll To Top