Çankırılı genç kartallar şampiyon oldu

Çankırı Beşiktaş Futbol Okulu her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Zonguldak Kömür Spor Kulübü Çaycuma Cup 2. Futbol turnuvasında şampiyon oldu.


Zonguldak Kömür Spor Kulübü’nün katkılarıyla 20-22 Temmuz 2018 tarihleri arasında Zonguldak ili Çaycuma ilçesinde düzenlenen  Futbol Turnuvası 14 Futbol takımının katılımı ile gerçekleştirildi. Turnuvaya iddialı giden Çankırı Beşiktaş Futbol Okulu oynadığı maçlarda rakiplerine üstünlük sağlayarak şampiyonluğa ulaştı


2007-2008 ve 2009-2010  tarihli iki farklı kategoride gerçekleşen turnuvada Çankırı Beşiktaş futbol okulu iki kategoride de şampiyon olarak Çankırı’ya iki kupa ile döndü.


Şampiyonluk sonrası açıklama yapan Çankırı Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Oğuzhan Akbaba, “Sporcularımızın iki kupa ile turnuvadan dönmeleri bizleri oldukça mutlu etmiştir. Nisan ayında çalışmalara başladığımızda hedeflerimiz çok büyüktü. Bizler inanıyoruz ki Çankırı’mızdan profesyonel lige sporcu gönderebilecek durumdayız. Çok yakında iki sürprizimizi de sizlerle paylaşacağız. Çankırı Beşiktaşlılar Derneği olarak memleketimize en iyi şekilde temsil etmek ve memleketimizin adını her yerde duyurmak için elimizden geleni yapıyoruz.” dedi.


Akbaba, “Sizlerin huzurunda tekrardan Spor Okulları Genel Koordinatörümüz Bahadır Akbaba’ya İdari sorumlumuz Adem Kalaycıya, Antrenörlerimiz Şenol Kıyak, Selahattin Mutluya ve bizlerin yüzünü güldüren birbirinden değerli sporcularımıza teşekkür ederim.” açıklamasında bulundu.


Haber Yorum Ekle

Bu Habere İlk Yorum Yapan Siz Olun...

Scroll To Top