Şehidimizin Ailesine Taziye Ziyareti

28 Temmuz 2018 Cumartesi günü İlimiz Kenbağ mevkiinde trafik kontrolü yaparken gerçekleşen trafik kazası sonucu Şehit olan Polis Memuru Harun Şahin’in ailesi ve yakınlarına taziye ziyareti gerçekleştirildi.


Ziyarete Vali Vekili Abdullah Aslaner, İl Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ahmet Kurumahmut, Ilgaz Kaymakamı Korgun Kaymakam Vekili Muhammet Gürbüz, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İlk Jandarma Komutan Vekili Hıdır Ayçiçek, Korgun Belediye Başkanı Halil Öz, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.


Vali Vekili Abdullah Aslaner acılı aileye başsağlığı dileklerini ileterek acılarını paylaştı. Aslaner, “Milletimiz şehidimizi unutmayacak, devletimiz ise her zaman şehidimizin emaneti olan ailesinin yanında olacaktır.” dedi. 


Şehidimizin babası Adnan Şahin ise acılarını paylaştıkları için ziyarete gelen herkese teşekkür etti. Ziyaret Kur’an-ı Kerim tilaveti ve yapılan duanın ardından sona erdi.


Çankırı'da yol kontrolü yaparken, kontrolden çıkan otomobilin çarpması sonucu şehit olan polis memuru Harun Şahin, Ankara'da ebediyete uğurlandı. Şehidin 1 buçuk ay önce göreve başladığı öğrenilirken, cenaze töreninde ağabeyinin şapkasını giyen şehidin kız kardeşi hem ağladı hem de ağlattı.


Habere Ait Resimler

Haber Yorum Ekle

Bu Habere İlk Yorum Yapan Siz Olun...

Scroll To Top