Uzun uğraşlar sonucu ikna edildi

Çankırı’da intihar etmek isteyen bir kadını Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy’un eşi Özlem Aksoy ve koruma polis memuru Aydın Aydemir uzun uğraşlar sonucu ikna etti.


Çankırı Aşiyan Köprüsü'nün korkuluklarına çıkan H.A., intihara teşebbüs etti. Olay nedeniyle trafikte yoğunluk oluşurken, korkuluklara çıkan H.A., o esnada yoldan geçmekte olan Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy’un eşi Özlem Aksoy ve koruma polis memuru Aydın Aydemir’in yaklaşık 1 saat süren çabalarının ardından aşağıya indirildi.


Olay, bugün sabah saatlerinde Çankırı Kastamonu karayolu Aşiyan Köprüsü'nde meydana geldi. H.A., köprü korkuluklarına çıkarak aşağıya atlamak istedi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve 112 ekipleri sevk edildi. İntihar girişimi nedeniyle Kastamonu Çankırı yolunda trafik yoğunluğu oluştu. İtfaiye ekipleri, kadının köprüden atlama ihtimaline karşı Tatlıçay içinde havalı çadır kurdu.


2 saat süren olayın ardından ikna edilen kişi, aşağıya indirilerek, polis merkezine götürüldü. İntihar girişimi esnasında olay yerindeki birçok vatandaş da cep telefonları ile olayı kaydetti. Haber: Ramazan SARICI


Habere Ait Resimler

Haber Yorum Ekle

Bu Habere İlk Yorum Yapan Siz Olun...

Scroll To Top