Çankırı'da 08.08.2018'de nikah yoğunluğu

Dünya evine girmeye hazırlanan çiftler, nikah tarihlerinin özel olması için 8 rakamının yan yana geldiği 08.08.2018 tarihini seçti. Birlikte bir ömür geçirmeye 'evet' diyecek olan çiftler, unutulmaması için bu özel günü seçtiklerini söyledi.


Hayatlarını birleştirmek isteyen çiftler, özel olması için nikah tarihlerini 8 rakamının yan yana geldiği 08.08.2018 olarak belirledi. Bu niyetle 8 Ağustos tarihini isteyenler aylar öncesinden müracaatlara başladı. Her geçen gün artan ilgi sonucunda Çankırı Belediyesi Evlendirme Bürosu’nda bu özel tarihte nikah kıydırmak isteyenlerin yoğunluğu yaşandı. En anlamlı 'evet' için 8 çılgınlığına kapılanlar, bu mutlu günlerini farklı ve anlamlı kılmak için aylar öncesinden müracaatlarda bulundu. Bu özel tarihin seçimini çoğunlukla gelinler istedi ve damatlar onları kırmayarak kabul etti. Çankırı Belediyesi  Evlendirme Bürosu Nikah memuru İsmail Çürük de bu özel günde nikah kıyacak çiftlere bir ömür mutluluklar diledi.


Çürük, çiftlerin unutulmayacak bir tarih olması için bugünü seçtiklerini aktararak, “Bugün 8.8.2018 nikah kıymak isteyenler için özel bir gün. Bugün için normal bir günden daha fazla nikah kıymak isteyenlerin başvurusu oldu. Yarım saat arayla nikahlarımızı kıymaya başladık. Bugün akşama kadar nikah yoğunluğu olacaktır. Tüm  çiftlerimize mutluluklar diliyoruz.” dedi.


Ezgi Çelik Gökmen ve Oğuz Gökmen de bu özel tarihte nikahlarını kıydıran şanslı çiftlerden oldu. Gökmen çifti 8.8.2018 tarihinde nikahlarını kıydırmak için önceden randevu aldıklarını belirtti. Özel gün fikri de Ezgi Çelik Gökmen’den geldi. Çift, bölye bir günde hayatlarını birleştirdikleri için çok mutlu olduklarını ifade etti.Haber Yorum Ekle

Bu Habere İlk Yorum Yapan Siz Olun...

Scroll To Top