Ziraat Odası Yeni Yerinde Hizmete Başladı

Çankırı Ziraat Odası Başkanlığı yeni yerine taşındı. Eylül sonu itibariyle yeni yerinde çiftçilere hizmet veren Çankırı Ziraat Odası'nın açılışı yakın bir zamanda gerçekleştirilecek.


Yeni hizmet binasını basın mensuplarına gezdiren Çankırı Ziraat Odası Başkanı Nejat Gamzeli, "Çiftçi kardeşlerimize en iyi ve kaliteli hizmet vermek için dün olduğu gibi bugün ve yarında çalışmaya devam edeceğiz" dedi.


"Eski yerimiz biliyorsunuz şehir içindeydi ve çiftçi kardeşlerimiz araçla geldikleri için park sorunu falan yaşıyordu. Ayrıca Tarım İl Müdürlüğüne uzak olması nedeniyle artı bir dezavantajdı" diyen Gamzeli,  "Burayı 4 yıl önce paramız karşılığında aldık. Ruhsatta biraz bekledik ve 2018 yılı Mart ayı sonunda inşaatımıza başladık, Eylül sonunda da taşındık. Başlangıçta 675 m2 yerimiz vardı, 178 m2 üzerine binamızı oturduk. Kalan kısmı yola gitti" dedi


 "Çiftçilerimize hizmete başladık burada." diyen Gamzeli, "Artık çiftçilerimiz buraya geliyor ve rahat bir ortamda işlerini görüyor. Çiftçilerimiz konforlu bir şekilde işlerini tamamladıktan sonra 200 metre ilerideki Tarım İl Müdürlüğüne geçerek dosyasını teslim edecek. İnşallah yılbaşından sonrada dosyanın tüm işlerini burada yapmaya çalışacağız. Dosyasını başka yere teslim etmeyecek, burada işlemlerini yapacağız ve buraya teslim edip gidecek" dedi.


"Biz örnek oda olmaya çalıştık" diyen Gamzeli, "Çankırı Ziraat Odası olarak, yaptığımız ve gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalardan başarı ile çıktık.  Şimdide böyle bir binayı çiftçilerimize kazandırdık. Çankırı'da STK'lar içinde en fazla üyeye sahibiz fakat topladığımız aidat bakımından aşağılardayız. Ona rağmen gerçekten büyük bir iş başardık, yönetimimiz ve meclisimiz ile beraber. Güzel bir eser çıktı. Burada bizlere en fazla yardımcı olan Belediye Başkanımız Hüseyin Boz'a ve gününden önce burayı bizlere teslim eden müteahhidimize ve özellikle çiftçi kardeşlerimize teşekkür ediyorum Çünkü onların vermiş olduğu aidatlarla burayı yaptık" dedi.


Habere Ait Resimler

Haber Yorum Ekle

Bu Habere İlk Yorum Yapan Siz Olun...

Scroll To Top