Bakan Yardımcısı Yerlikaya Çankırı'da

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya ile KYK Genel Müdürü Recep Ali ER ilimize gelerek, ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Valiliğe gelen Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya ile KYK Genel Müdürü Recep Ali Er’i Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Vali Yardımcısı Zeki Karaca, Abdullah Aslaner, Akın Karagöz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci ile ilgili daire amirleri ve STK Temsilcileri karşıladı.

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya’ya Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında ve proje aşamasında olan ve yapımı devam eden yatırımlar hakkında bilgi verdi. Akabinde KYK Genel Müdürü Recep Ali Er’e yurtlarımızın durumu ve ihtiyaçları konusunda detaylı bilgi verdi.

Valilik ziyareti sonrasında Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya ve KYK Genel Müdürü Recep Ali Er program dâhilindeki diğer ziyaretleri için Valilikten ayrıldı. Programları gerçekleştirdikten sonra Çankırı Karatekin Üniversitesi yerleşkesinde bulunan KYK Kız Yurdunda öğle yemeğinde öğrenciler ile bir araya geldi. Öğrenciler ile sohbet ederek, hatıra fotoğrafları çekildikten sonra ilimizden ayrıldı.


Habere Ait Resimler

Haber Yorum Ekle

Bu Habere İlk Yorum Yapan Siz Olun...

Scroll To Top