Çankırı Beşiktaşlılar Derneği İftar programı düzenledi

Çankırı’da Yeni Gün

Sportif faaliyetlerinde sürdüğünü aktaran Akbaba, Beşiktaş futbol okulunun çok güzel çalışmalara imza attığını ve bayramdan sonra basketbol ve voleybol okullarının da faaliyete başlayacağını aktardı.

Çankırı Beşiktaşlılar Derneği tarafından iftar programı gerçekleştirildi.

Çankırı Beşiktaşlılar Derneği tarafından her yıl gerçekleştirilen geleneksel iftar programı Hacı Ali Dinlenme tesislerinde gerçekleştirildi. Çok sayıda dernek üleşi ve misafirin katıldığı program sonrasında bir konuşma yapan Çankırı Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Oğuzhan Akbaba, öncelikle geçtiğimiz gün İsmet İnönü Ortaokulu’nda meydana gelen üzücü olaya değinerek, “Bir öğretmenimize çirkin bir saldırı oldu. Öğretmenlerimize yapılan bu tür çirkin saldırıları kınıyoruz” dedi.

Derneğin faaliyetleri hakkında da bilgi veren Akbaba, “Çankırı Beşiktaşlılar Derneği tarafından geleneksel hale getirdiğimiz iftar programının bir yenisini daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Allah oruçlarımızı kabul etsin” dedi.

Derneğin 2005 yılında kurulduğunu ve o günden bu yana çalışmalarını sürdürdüğünü de aktaran Akbaba, “Şuan yeni yerimizde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Yeni yerimizde ayrıca Süleyman Seba kitap-kahve köşesini halkımıza kazandırdık. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın kitap okuyabileceği, ders çalışabileceği güzel bir mekan oldu. Lütfen çocuklarınızı gönderin. Çocuklarımız ve genç kardeşlerimiz buradan yararlansın. Ödünç kitap da veriyoruz” dedi.

Sportif faaliyetlerinde sürdüğünü aktaran Akbaba, Beşiktaş futbol okulunun çok güzel çalışmalara imza attığını ve bayramdan sonra basketbol ve voleybol okullarının da faaliyete başlayacağını aktardı.Habere Ait Resimler

Haber Yorum Ekle

Bu Habere İlk Yorum Yapan Siz Olun...

Scroll To Top