Sumitomo Rubber Ako
-0° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.58
  • DOLAR 5.93

4. Dönem Kış Atölyeleri Ön Kayıtları Başlıyor

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi tarafından bu yıl 4.sü açılacak olan kış atölyelerinin ön kayıtları 26 Ağustos’ta başlayacak. 7–13 yaş arası çocuklar için düzenlenecek kış atölyesi eğitimlerinin ön kayıtları 6 Eylül 2019’da son bulacak. Çankırı halkının yoğun talep göstererek takdir ve beğeni ile karşıladığı Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, kış […]
Çankırı Gündemi - 22 Ağustos 2019 18:26 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi tarafından bu yıl 4.sü açılacak olan kış atölyelerinin ön kayıtları 26 Ağustos’ta başlayacak. 7–13 yaş arası çocuklar için düzenlenecek kış atölyesi eğitimlerinin ön kayıtları 6 Eylül 2019’da son bulacak.
Çankırı halkının yoğun talep göstererek takdir ve beğeni ile karşıladığı Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, kış atölyelerini dördüncü kez çocuklara açacak. 7–13 yaş aralığındaki öğrenciler için bu yıl da birbirinden farklı atölyeler oluşturan Akademi, çocuklara bilim, sanat, zekâ alanlarında uygulamalı çalışmalar yaptıracak. Renkli bir dünyanın kapılarını aralayan Çocuk Akademisi, meraklı çocuklara Matematik, Türkçe, İngilizce, Fen Bilgisi, Mucitler, Orf Eğitimi, Resim, Drama, Piyano, Değerler Eğitimi, Zekâ Oyunları, Rehberlik, Keman ve Gitar Atölyelerinde eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşatacak. 26 Ağustos – 6 Eylül 2019 tarihleri arasında alınacak ön kayıtların ardından yoğun başvuru olması durumunda kontenjan sayısı başvuru sırası önceliğine göre belirlenecek. Kayıt yaptırmak isteyen aileler, (0 376) 213 12 17 numaralı hattan detaylı bilgi alabilecek.

Bu haber 2882 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 18:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by