Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO 6.47
  • DOLAR 5.81

Ağustos Ayı Halk Günü Toplantısı Yapıldı

Çankırı’da Yeni Gün Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek üzere her ay gerçekleştirilen Halk Günü toplantılarının 2019 yılı Ağustos ayı toplantısı yapıldı. Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Rifat BİBER ve ilgili daire müdürleri katıldı. Vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerinin doğrudan alınıp değerlendirilerek, şikâyet ve problemlerin çözüme kavuşturulması […]
Çankırı Gündemi - 29 Ağustos 2019 09:28 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek üzere her ay gerçekleştirilen Halk Günü toplantılarının 2019 yılı Ağustos ayı toplantısı yapıldı.
Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Rifat BİBER ve ilgili daire müdürleri katıldı.
Vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerinin doğrudan alınıp değerlendirilerek, şikâyet ve problemlerin çözüme kavuşturulması amacıyla düzenlenen Halk Günü Toplantısı’na katılan vatandaşlar istek ve şikâyetlerini Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER aktardı. Vatandaşları tek tek dinleyen Vali Yardımcısı ASLANER, çözülebilecek problemlerin çözümü için ilgili amirlere talimat verdi.
Yapılan istişare ve değerlendirmelerin ardından Halk Günü toplantısı sona erdi.

Bu haber 850 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by