Sumitomo Rubber Ako
Az bulutlu
  • EURO 7.19
  • DOLAR 6.45

AK Parti Çankırı İl Başkanı Belli Oldu

Çankırı’da Yeni Gün Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından dün akşam AK Parti Çankırı İl Başkanlığı görevine Çankırı Barosu Avukatlarından Abdulkadir Çelik getirildi. Celal Kaman’ın istifasının ardından Ak Parti’de kimin İl Başkanı olacağı soruları yanıt buldu. AK Parti Genel Merkezi tarafından bugün Ankara’da görüşmeye çağırılan Avukat Abdulkadir Çelik, eski İl Başkanı Erdal […]
Politika - 6 Haziran 2019 20:07 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından dün akşam AK Parti Çankırı İl Başkanlığı görevine Çankırı Barosu Avukatlarından Abdulkadir Çelik getirildi.


Celal Kaman’ın istifasının ardından Ak Parti’de kimin İl Başkanı olacağı soruları yanıt buldu.

AK Parti Genel Merkezi tarafından bugün Ankara’da görüşmeye çağırılan Avukat Abdulkadir Çelik, eski İl Başkanı Erdal Yıldız ve Uğur Sucu Külliye’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adaylarla 5’er dakikalık görüşmesinin ardından Çankırı İl Başkanlığına Avukat Abdulkadir Çelik’in getirilmesinde karar kılındı.

 

Çankırı AK Parti İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ?Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdir ve teveccühleri ile Çankırı AK Parti İl Başkanlığı görevine atanmış bulunmaktayız. Tüm AK Parti teşkilatımıza ve Çankırılı hemşehrilerime desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tüm teşkilatlarımızla ve AK Partiye gönül vermiş dava arkadaşlarımızla hep birlikte ve beraberlik içerisinde çalışma gayreti içerisinde olacağız. Allah utandırmasın usandırmasın.? sözlerine yer verdi.

 

Bu haber 4306 kez okundu.
Politika - 20:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by