Sumitomo Rubber Ako
Parçalı bulutlu
  • EURO 7.28
  • DOLAR 6.61

Başkent Edaş’tan Çankırı’ya 38 milyon TL yatırım

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı’da sürdürülebilir ve kaliteli enerji arzı sağlamak için var gücüyle çalışan Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş, her yıl en iyi ve en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmak amacıyla şebeke yatırımlarına kararlılıkla devam ediyor. Çankırı’ya 38 milyon TL yatırım Başkent EDAŞ, Çankırı’da sürdürülebilir ve kaliteli enerji sağlamak üzere bakım, onarım ve yenilemesinin yanı sıra kesintisiz […]
Çankırı Gündemi - 19 Şubat 2020 14:36 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı’da sürdürülebilir ve kaliteli enerji arzı sağlamak için var gücüyle çalışan Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş, her yıl en iyi ve en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmak amacıyla şebeke yatırımlarına kararlılıkla devam ediyor.

Çankırı’ya 38 milyon TL yatırım

Başkent EDAŞ, Çankırı’da sürdürülebilir ve kaliteli enerji sağlamak üzere bakım, onarım ve yenilemesinin yanı sıra kesintisiz enerji için yeni yatırımlar gerçekleştirecek. 2020 yılında yaklaşık 38 Milyon TL yatırım yapılacak.

Bakım ve Onarım çalışmaları hızla devam ediyor

Başkent EDAŞ, şebekenin güçlenmesi ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla 2020 yılının Ocak ayında bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü. Çankırı’da 640 adet aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştirirken, 64 adet pano, 3 adet trafo ve 5 adet dağıtım merkezi bakımı tamamlandı.

Yatırımların uzun vadede hizmet açısından çok önemli olduğuna inanan Başkent EDAŞ, bölgesinde yaptığı yeni yatırımları ve mevcut durum iyileştirmelerini yıl boyunca sürdürecek.

Bu haber 741 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 14:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by