Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO 6.62
  • DOLAR 6.10

Belediye Spor Kulübü Yeni Yönetiminden Formalı Ziyaret

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediye Spor Kulübü yeni yönetimi, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i makamında ziyaret etti. Esen, kulüp çalışmalarının farklı branşlarda daha da verimli hale getirilmesini arzuladıklarını söyleyerek kulübün yeni yönetimine başarılar diledi. Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Belediye Spor Kulübünün geçtiğimiz haftalarda yenilenen yönetimi ile bir araya geldi.  Kulüp Başkanı İhsan Bostan […]
Çankırı Gündemi - 26 Ekim 2019 09:23 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediye Spor Kulübü yeni yönetimi, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i makamında ziyaret etti. Esen, kulüp çalışmalarının farklı branşlarda daha da verimli hale getirilmesini arzuladıklarını söyleyerek kulübün yeni yönetimine başarılar diledi.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Belediye Spor Kulübünün geçtiğimiz haftalarda yenilenen yönetimi ile bir araya geldi.  Kulüp Başkanı İhsan Bostan ve yönetim kurulu üyeleri,  Çankırı Belediyesi Veteranlar Takımının lisanslı sporcusu olarak kulüp içerisinde aktif bir şekilde oynayacak olan Başkan Esen’e maçlarda giyeceği formayı da teslim etti. Kulüp Başkanı Bostan, “Geçmiş dönemde görev alan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Kulüp çalışmalarını bundan sonraki süreçte de çok daha iyi noktalara taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceğiz.” dedi. Esen, yeni yönetime çalışmalarında başarılar dileyerek desteklerinin devam edeceğini belirtti.

Bu haber 916 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by