Sumitomo Rubber Ako
-0° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.58
  • DOLAR 5.93

Çankırı Belediyesi’nde Geleneksel Bayramlaşma

Çankırı’da Yeni Gün Esen, “Çalışmalarımız, Aile Çatısı Altında Özverili Bir Şekilde Devam Edecek” Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Kurban Bayramı sonrası belediye personeli ile bayramlaştı. Başkan Yardımcıları ve Özel Kalem Müdürünün de hazır bulunduğu bayramlaşmada Başkan Esen, tüm personeline her günün bayramlar gibi huzur, birlik ve beraberlik içerisinde geçmesi temennisinde bulundu. Çankırı Belediyesi bayramlaşma […]
Çankırı Gündemi - 16 Ağustos 2019 11:20 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Esen, “Çalışmalarımız, Aile Çatısı Altında Özverili Bir Şekilde Devam Edecek”
Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Kurban Bayramı sonrası belediye personeli ile bayramlaştı. Başkan Yardımcıları ve Özel Kalem Müdürünün de hazır bulunduğu bayramlaşmada Başkan Esen, tüm personeline her günün bayramlar gibi huzur, birlik ve beraberlik içerisinde geçmesi temennisinde bulundu.
Çankırı Belediyesi bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı sonrasında da devam ettirdi. Bayram sonrası ilk mesai gününde personeli ile bayramlaşan Başkan Esen, bayramların birlik, beraberlik, dayanışma ve paylaşma için önemli fırsatlar sunduğunu belirterek bayramlarda ortaya çıkan yardımlaşma kültürünün iş yerinde de devam ettirilmesinin önemine değindi. Çankırı Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunun altını çizen Esen, “Çalışanlarımızdan en büyük beklentimiz; bu aile çatısı altında çalışmalarına özverili bir şekilde devam etmeleridir.” ifadelerini kullandı.
Bayramlaşma geleneği, personel arasında da devam etti.

Bu haber 2802 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by