Sumitomo Rubber Ako
Parçalı bulutlu
  • EURO 7.19
  • DOLAR 6.47

Çankırı Beşiktaşlılar Derneği İftar programı düzenledi

Çankırı?da Yeni Gün Sportif faaliyetlerinde sürdüğünü aktaran Akbaba, Beşiktaş futbol okulunun çok güzel çalışmalara imza attığını ve bayramdan sonra basketbol ve voleybol okullarının da faaliyete başlayacağını aktardı. Çankırı Beşiktaşlılar Derneği tarafından iftar programı gerçekleştirildi. Çankırı Beşiktaşlılar Derneği tarafından her yıl gerçekleştirilen geleneksel iftar programı Hacı Ali Dinlenme tesislerinde gerçekleştirildi. Çok sayıda dernek üleşi ve misafirin […]
Çankırı Gündemi - 9 Haziran 2019 03:07 A A

Çankırı?da Yeni Gün

Sportif faaliyetlerinde sürdüğünü aktaran Akbaba, Beşiktaş futbol okulunun çok güzel çalışmalara imza attığını ve bayramdan sonra basketbol ve voleybol okullarının da faaliyete başlayacağını aktardı.

Çankırı Beşiktaşlılar Derneği tarafından iftar programı gerçekleştirildi.

Çankırı Beşiktaşlılar Derneği tarafından her yıl gerçekleştirilen geleneksel iftar programı Hacı Ali Dinlenme tesislerinde gerçekleştirildi. Çok sayıda dernek üleşi ve misafirin katıldığı program sonrasında bir konuşma yapan Çankırı Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Oğuzhan Akbaba, öncelikle geçtiğimiz gün İsmet İnönü Ortaokulu?nda meydana gelen üzücü olaya değinerek, ?Bir öğretmenimize çirkin bir saldırı oldu. Öğretmenlerimize yapılan bu tür çirkin saldırıları kınıyoruz? dedi.

Derneğin faaliyetleri hakkında da bilgi veren Akbaba, ?Çankırı Beşiktaşlılar Derneği tarafından geleneksel hale getirdiğimiz iftar programının bir yenisini daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Allah oruçlarımızı kabul etsin? dedi.

Derneğin 2005 yılında kurulduğunu ve o günden bu yana çalışmalarını sürdürdüğünü de aktaran Akbaba, ?Şuan yeni yerimizde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Yeni yerimizde ayrıca Süleyman Seba kitap-kahve köşesini halkımıza kazandırdık. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın kitap okuyabileceği, ders çalışabileceği güzel bir mekan oldu. Lütfen çocuklarınızı gönderin. Çocuklarımız ve genç kardeşlerimiz buradan yararlansın. Ödünç kitap da veriyoruz? dedi.

Sportif faaliyetlerinde sürdüğünü aktaran Akbaba, Beşiktaş futbol okulunun çok güzel çalışmalara imza attığını ve bayramdan sonra basketbol ve voleybol okullarının da faaliyete başlayacağını aktardı.

 

Bu haber 127 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 03:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by