Sumitomo Rubber Ako
Hafif yağmur
  • EURO 6.62
  • DOLAR 6.09

Çankırı Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi ‘nde TÜBİTAK 4006 Bilim şenliği düzenlendi

Çankırı’da Yeni Gün TÜBİTAK 4006 Bilim şenliği Çankırı Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Yanığın Emine Sergi Salonunda açıldı. Programda açılış ve selamlama konuşması yapan Çankırı Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Müdüresi Mehtap Meydaneri’nin konuşmasıyla başladı. Konuşmasında Meydaneri; Büğün burda “TÜBİTAK 4006 Bilim Proje yöneticimiz Seher Altınkaya koordinatörlüğünde hazırlanan 23 farklı proje tanıtımı için toplanmış bulunmaktayız. […]
Çankırı Gündemi - 8 Kasım 2019 09:30 A A

Çankırı’da Yeni Gün

TÜBİTAK 4006 Bilim şenliği Çankırı Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Yanığın Emine Sergi Salonunda açıldı.

Programda açılış ve selamlama konuşması yapan Çankırı Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Müdüresi Mehtap Meydaneri’nin konuşmasıyla başladı.

Konuşmasında Meydaneri; Büğün burda “TÜBİTAK 4006 Bilim Proje yöneticimiz Seher Altınkaya koordinatörlüğünde hazırlanan 23 farklı proje tanıtımı için toplanmış bulunmaktayız. Projelerde emeği gecen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz . dedi

TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliği öğrencilerin Şiir dinletisi  ve ardından Dilara Yıldırım kendi  bestelediği ‘Ihlamurlar çiçek actığı zaman ‘ şiirine Milli  Eğitim müdür yardımcısı Arif  Kırkpınar eşlik etmiştir öğrencilerin projeleri inceleyen Milli eğitim müdür yardımcısı ve turizim müdürü   öğretmenler ve öğrencilere  teşekkür ettikten  sonra  sergi salonundan ayrılmıştır.

Programa Çankırı Milli Eğitim Müdür yardımcısı Arif Kırkpınar Çankırı İl Kültür ve Turizm Müdürü  Mustafa Kemal Karatatar  SSK Müdürü Hicran Çakmakçi ve  diğer STK’lar öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Bu haber 908 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by