Sumitomo Rubber Ako
13° Parçalı bulutlu
  • EURO 7.23
  • DOLAR 6.57

Çankırı’da şiddetli rüzgar etkili oldu

ÇANKIRI’da etkili olan şiddetli rüzgar ve fırtına bazı ağaçları kökünden söktü. Bir iş yerinin tabelasının asılı olduğu balkon da şiddetli rüzgara dayanamayarak yıkıldı. Çankırı’da bür süre etkili olan şiddetli rüzgar yaşamı olumsuz etkiledi. Bazı mahalle ve sokaklarda fırtına nedeniyle evlerin çatısı uçtu, ağaçlardan kopan dallar ise yollara saçıldı. Şiddetli rüzgara dayanamayan ağaçlar ise kökünden söküldü. Bazı işyerlerinin de tabelaları […]
Çankırı Gündemi - 1 Haziran 2019 00:51 A A

ÇANKIRI’da etkili olan şiddetli rüzgar ve fırtına bazı ağaçları kökünden söktü. Bir iş yerinin tabelasının asılı olduğu balkon da şiddetli rüzgara dayanamayarak yıkıldı.

Çankırı’da bür süre etkili olan şiddetli rüzgar yaşamı olumsuz etkiledi. Bazı mahalle ve sokaklarda fırtına nedeniyle evlerin çatısı uçtu, ağaçlardan kopan dallar ise yollara saçıldı. Şiddetli rüzgara dayanamayan ağaçlar ise kökünden söküldü. Bazı işyerlerinin de tabelaları zarar gördü.

Şiddetli rüzgar nedeniyle yollara devrilen ağaç dalları, trafikte kısa süreli aksamaların yaşanmasına neden oldu. Devrilen ağaçlar Çankırı Belediyesi ekiplerince yoldan kaldırıldı. Yaşanan olumsuz durumda can kaybı yaşanmadı.

Bu haber 120 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 00:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by