Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO 6.47
  • DOLAR 5.81

Çerkeş Belediyesi, Çerkeş OSB’de bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor

Çankırı’da Yeni Gün Çerkeş Belediye Başkanlığı tarafından başlatılan Çerkeş Organize Sanayi Bölgesindeki çevre düzenlenme, bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiği açıklandı. Çankırı ve Çerkeş’in kalkınması ve ekonomi bakımından istihdamın artmasında büyük rol oynayan Çerkeş OSB’nin sokak ve caddelerinde yenilenme hız kesmeden sürüyor. İstanbul Samsun E-80 D-100 Karayolunun hemen kenarında bulunan Çerkeş Organize Sanayi Bölgesindeki büyüme […]
Çankırı Gündemi - 22 Ağustos 2019 18:23 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çerkeş Belediye Başkanlığı tarafından başlatılan Çerkeş Organize Sanayi Bölgesindeki çevre düzenlenme, bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiği açıklandı.
Çankırı ve Çerkeş’in kalkınması ve ekonomi bakımından istihdamın artmasında büyük rol oynayan Çerkeş OSB’nin sokak ve caddelerinde yenilenme hız kesmeden sürüyor.
İstanbul Samsun E-80 D-100 Karayolunun hemen kenarında bulunan Çerkeş Organize Sanayi Bölgesindeki büyüme gözle görünür şekilde hızla devam ediyor.
Öte yandan alt yapısı tamamlanan Organize Sanayi Bölgesinde üst yapı çalışmaları kapsamından bozulan kaldırım ve yollarda bakım onarım çalışmalarına da başlandı. Bunun yanı sıra bahar ayında dikilen ladinlerin etrafı açılarak sulama çalışmaları da devam etmektedir.
Çerkeş Organize Sanayi Bölgesi tüm cazibesiyle yeni yatırımcılarını bekliyor.

Bu haber 732 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 18:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by