Sumitomo Rubber Ako
Hafif yağmur
  • EURO 7.19
  • DOLAR 6.45

Çevre yolu ve Korgun yolunda çalışmalar başladı

Çankırı’da Yeni Gün Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik” Çankırı çevre yolunda ve Korgun-Kurşunlu yolunda çalışmalar başladı.” Uzun süredir yol yapım çalışmalarına ara verilen Çankırı çevre yolunda ve Korgun-Kurşunlu yolunda çalışmalar başladı. Geçtiğimiz günlerde İl Başkanı Çelik’in konuyu Ankara yapılan AK Parti İl Başkanları toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletmesi sonra İlimize gelen Ulaştırma ve […]
Bölgesel - 16 Ocak 2020 10:41 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik” Çankırı çevre yolunda ve Korgun-Kurşunlu yolunda çalışmalar başladı.”

Uzun süredir yol yapım çalışmalarına ara verilen Çankırı çevre yolunda ve Korgun-Kurşunlu yolunda çalışmalar başladı.

Geçtiğimiz günlerde İl Başkanı Çelik’in konuyu Ankara yapılan AK Parti İl Başkanları toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletmesi sonra İlimize gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı ile birlikte gelen yetkililer yollarda incelemeler yapmışlardı.

Yapılan o incelemelerden sonra çalışmalar başladı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Ak Parti Çankırı İl Başkanı Abdulkadir Çelik, ”Sizlerinde bildiği gibi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Mehmet Cahit Turhan bey ve ekibi ile ilimize gelerek çeşitli incelemelerde bulunmuşlardı.

Bakanımızın ziyareti sonrası yollarımızda çalışmalar başladı.  Dün Grup Başkan Vekilimiz Muhammet Emin Akbaşoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık ve Merkez İlçe Başkanımız Bahri Kılıç ile birlikte çevre yolumuzda incelemede bulunduk.

Yüklenici inşaat firması başta fore kazık makineleri olmak üzere birçok iş makinesini çalışma sahasına indirdi. Çalışanların kalacağı Konteyner yerleştirildi.

Aynı hareketlilik Korgun Kurşunlu yolumuzda da devam ediyor. Şimdiden hayırlı olsun. Sadece yol çalışmaları değil ilimizle alakalı tüm konuları milletvekillerimiz ve yetkili arkadaşlarımızla takip etmekteyiz.” Dedi.

Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak ve Kurşunlu İl Genel Meclis Üyesi Erol Özdemir ve AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Karaşahin de Korgun-Kurşunlu yolunda incelemelerde bulundular. Başlayan çalışmaları yerinde incelediler.

Bu haber 2102 kez okundu.
Bölgesel - 10:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by