Sumitomo Rubber Ako
-0° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.58
  • DOLAR 5.93

Çivitcioğlu, Üç Günde 49 Köyü Tek Tek Gezdi

Çankırı’da Yeni Gün Vekil Çivitcioğlu Üç Günde 49 Köy Gezdi AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve beraberindeki heyet üç günde Çerkeş’in 49 Köyünü gezdi. Geçtiğimiz Cuma, Cumartesi ve Pazar günü Çerkeş’te köyleri gezen vekil Çivitcioğlu, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar Çerkeş’in köylerini gezerek köylülerin istek ve taleplerini dinledi. Milletvekili Salim Çivitcioğlu’na gezisi […]
Çankırı Gündemi - 21 Ağustos 2019 10:12 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Vekil Çivitcioğlu Üç Günde 49 Köy Gezdi
AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve beraberindeki heyet üç günde Çerkeş’in 49 Köyünü gezdi. Geçtiğimiz Cuma, Cumartesi ve Pazar günü Çerkeş’te köyleri gezen vekil Çivitcioğlu, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar Çerkeş’in köylerini gezerek köylülerin istek ve taleplerini dinledi.
Milletvekili Salim Çivitcioğlu’na gezisi sırasında AK Parti Çankırı Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Furkan Altuntaş, AK Parti Çerkeş İlçe Başkanı Ersan Eren, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Saçak Belde Belediye Başkanı Ramazan Yarım ile Çankırı ve Çerkeş İl Genel Meclis Üyeleri eşlik etti.
6 Temmuz’da sel felaketi yaşanan Karamustafa köyünü ziyaret ederek gezisine start veren vekil Çivitcioğlu, son olarak Şeyhdoğan köyünü ziyaret ederek Çerkeş gezisine son verdi.
Çivitcioğlu yaptığı açıklamada, “Köy muhtarlarımızdan çalışmaları hakkında bilgi aldık. Köylülerimizin istek ve taleplerini dinledik. 6 ay sonra tekrardan köylerimizi ziyaret ederek geçen süreçteki çalışmalar hakkında istişare edeceğiz.” dedi

Bu haber 1038 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by