Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO 6.47
  • DOLAR 5.81

Garnizon Komutanı Ahmet Kurumahmut İçin Veda Yemeği Verildi

Çankırı’da Yeni Gün Yüksek Askeri Şura kararıyla Tuğgenerallikten Tümgeneralliğe terfi eden daha sonra da 21 Ağustos 2019 tarih ve 2019/284 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Çorlu 5. Kolordu ve Garnizon Komutanlığına atanan Çankırı İl Garnizon Komutanı Ahmet KURUMAHMUT için veda yemeği verildi. Yemeğe Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ ve Vali Aktaş’ın eşi Seval AKTAŞ, KURUMAHMUT’un yerine Çankırı […]
Çankırı Gündemi - 27 Ağustos 2019 11:11 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Yüksek Askeri Şura kararıyla Tuğgenerallikten Tümgeneralliğe terfi eden daha sonra da 21 Ağustos 2019 tarih ve 2019/284 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Çorlu 5. Kolordu ve Garnizon Komutanlığına atanan Çankırı İl Garnizon Komutanı Ahmet KURUMAHMUT için veda yemeği verildi.
Yemeğe Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ ve Vali Aktaş’ın eşi Seval AKTAŞ, KURUMAHMUT’un yerine Çankırı İl Garnizon Komutanlığına yeni atanan Tuğgeneral Hakan TUNÇ, Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa ÇAKMAK, Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK ve İl Emniyet Müdür Vekili Yüksel YAZICI eşleriyle birlikte katıldılar.
Yemeğin ardından Vali AKTAŞ ve protokol mensupları KURUMAHMUT’a çeşitli hediyeler takdim ettiler. Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, Çorlu’ya atanan Tümgeneral Ahmet KURUMAHMUT’a İlimizde yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Bu haber 813 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by