Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO 6.67
  • DOLAR 6.14

Gönüllüler Eğlence ile Kızılay’ı anlatıyorlar

Çankırı’da Yeni Gün Kızılay haftası etkinlikler kapsamında çeşitli faaliyetler ve ziyaretlerde bulunan Kızılay’ın Genç gönüllüleri son olarak da İsmet İnönü okulunda etkinlik düzenledi. İsmet İnönü okulunda Düzenlenen Kızılay tanıtımı ve çocuk festivalinde Kızılay çizgi filimler izlendi. Kızılay hakkında bilgiler verildi. Kızılay gönüllüleri tarafından, çocukların çok sevdiği palyaçolar eşliğinde uçurtma uçurma etkinliği, yüz boyama etkinliği ve […]
Çankırı Gündemi - 18 Kasım 2019 09:22 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Kızılay haftası etkinlikler kapsamında çeşitli faaliyetler ve ziyaretlerde bulunan Kızılay’ın Genç gönüllüleri son olarak da İsmet İnönü okulunda etkinlik düzenledi.

İsmet İnönü okulunda Düzenlenen Kızılay tanıtımı ve çocuk festivalinde Kızılay çizgi filimler izlendi. Kızılay hakkında bilgiler verildi.

Kızılay gönüllüleri tarafından, çocukların çok sevdiği palyaçolar eşliğinde uçurtma uçurma etkinliği, yüz boyama etkinliği ve faklı eğitici oyunlar oynandı.

Etkinlik Kapsamında Gençlik Hizmetleri Müdürü Nurdal DURMUŞ ve Çankırı Kızılay Şube Başkanı Ahmet ULUSOY faaliyetleri yakından takip ederek gönüllü kardeşlerimize destek oldular.

Faaliyetlerde yer aldılar.

Başkan Ulusoy” Gerek tanıtım gerekse toplumsa fayda konularında çalışmalarımız aralıksız olarak devem edecek. Her Konuda bizlere destek olan genç arkadaşlarım olmak üzere desteği olan tüm gönüllülere teşekkür ederim.

Bu haber 591 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by