DOLAR 32,5038 0.08%
EURO 34,7826 -0.12%
ALTIN 2.496,260,50
BIST %
BITCOIN 20832763,23%
Çankırı
12°

PARÇALI BULUTLU

13:08

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Hakkımızda

Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi

6 Temmuz 2007’de Çankırı yeni bir gazete ile tanıştı. Bu şehrin, bu şehir insanının sesi ve sözcüsü olma hedefiyle yola çıkan Çankırı’da Yeni Gün, ismini de bu hedeften alarak size ‘merhaba’ dedi.

Hız Kesmeden Büyümeye Devam Ediyoruz

Kurulduğu günden beri yeniliğe daima açık olan Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi 2015 yılında Yenigün Basın Yayın Matbaacılık çatısı altında bir bütün haline gelerek büyümesine devam etti.

Yeniliklerin Öncüsü: Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı’da yeniliklerin daima öncüsü olan Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi günün şartlarına ayak uydurarak internet gazeteciliğine de önem verdi. 2019 yılı itibarı ile internet gazeteciliğinde öncü adımlar atan Çankırı’da Yeni Gün internet sitesini güncelleyerek daha modern bir görünüm kazandırdı.

HAKLI GURURUMUZ

Yaşadığımız sosyal medya çağının gerekliliklerine ayak uyduran Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi 15’inci yılı itibarıyla da; tüm cep telefonları ve tabletler için mobil uygulamaları da yayınlayarak siz değerli okuyucularımıza doğru ve ilkeli haberi anında ulaştırma konusunda elinden gelen gayreti göstermektedir.

İstikrarlı yayın hayatımızda, bugün bir yaş daha büyümenin sevincini yaşıyoruz. Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi olarak, ilk günden itibaren hiçbir zaman kaliteyi; objektif ve sorumlu haberciliği ihmal etmedik. Bu ilkeleri ile Çankırı basınında çok müstesna bir yer edindik.

Klişe gazetecilik anlayışını değiştirecek bir standartla Çankırı’yı buluşturmak azmindeyiz

Kuruluşumuzdan beri bu şehrin, bu şehir insanının sesi ve sözcüsü olma hedefiyle yola çıkıp “Çankırı’da Yeni Gün” ismini de bu hedeften alarak siz değerli okuyucularımıza ‘merhaba’ dedik. Yeniliğe ve değişime açık yüzü, dünya ölçeğini yerele taşımaya ve böylece yerelden genele, genelden yerele bir çizgi üzerinde dinamik bir anlayışa ulaşma hedefini geride bıraktığı yılların ardından da ilk günkü gibi sürdürmeye devam ediyoruz. Kalıcı olmak, doğru ve tarafsız haberi okura ulaştırmak, klişe gazetecilik anlayışını değiştirecek bir standartla Çankırı’yı buluşturmak azmindeyiz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.