Sumitomo Rubber Ako
Parçalı bulutlu
  • EURO 7.28
  • DOLAR 6.61

“Hemşehrilerimizin dertlerine ortak, sıkıntılarına çare olmaya çalışıyoruz.”

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediyesi, vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilecekleri Halk Günü toplantılarına Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen Başkanlığında devam ediyor. Her hafta Cuma günü düzenlenen toplantılarda Başkan Esen, vatandaş ile tek tek ilgileniyor. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Cuma günleri sabah saatlerinde gerçekleştirdiği halk günlerinde Çankırı halkı ile yüz yüze görüşmeyi sürdürüyor. […]
Çankırı Gündemi - 24 Şubat 2020 09:26 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediyesi, vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilecekleri Halk Günü toplantılarına Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen Başkanlığında devam ediyor. Her hafta Cuma günü düzenlenen toplantılarda Başkan Esen, vatandaş ile tek tek ilgileniyor.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Cuma günleri sabah saatlerinde gerçekleştirdiği halk günlerinde Çankırı halkı ile yüz yüze görüşmeyi sürdürüyor. Başkan Esen, büyük bir hassasiyetle yürüttükleri Belediye Başkanlığı görevi kapsamında vatandaşlar ile “Halk Günü” ve “Mahalle Buluşmaları” adı altında bir araya gelmeye devam ettiklerini belirterek “Vatandaşlarımızdan gelen istek ve sorunları önem sırasına göre belediye imkânlarımız ölçüsünde çözmeye gayret ediyoruz. Hemşehrilerimizin dertlerine ortak, sıkıntılarına çare olmaya çalışıyoruz. Onların yüzü gülerse yerel yönetim olarak bizim de yüzümüz gülüyor.” dedi.

Bu haber 637 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by