Sumitomo Rubber Ako
Parçalı az bulutlu
  • EURO 7.19
  • DOLAR 6.45

İGM Aralık ayı 4’inci birleşimi gerçekleşti

Çankırı’da Yeni Gün İl Genel Meclisi Aralık ayı bileşiminin 4’inci oturumu dün Çankırı İl Özel İdare binasının üçüncü katında bulunan İl Genel Meclisi toplantı salonunda saat 10.30’da başladı. Gündemin ilk maddesi olan açılış ve yoklamanın yapılmasının ardından gündemin ikinci maddesi olan Orta İlçesi Kaymakamlık Lojmanın demirbaş alımının yapılabilmesi için 2019 Mali yılı Bütçesi’nin (Vali, Vali […]
Çankırı Gündemi - 6 Aralık 2019 10:18 A A

Çankırı’da Yeni Gün

İl Genel Meclisi Aralık ayı bileşiminin 4’inci oturumu dün Çankırı İl Özel İdare binasının üçüncü katında bulunan İl Genel Meclisi toplantı salonunda saat 10.30’da başladı.

Gündemin ilk maddesi olan açılış ve yoklamanın yapılmasının ardından gündemin ikinci maddesi olan Orta İlçesi Kaymakamlık Lojmanın demirbaş alımının yapılabilmesi için 2019 Mali yılı Bütçesi’nin (Vali, Vali Yardımcıları ve Kaymakam Lojmanı Onarımı) harcama kaleminde bulunan 15.000,00-TL ödeneğin alınarak (Menkul Mal Alım Bakım ve Onarım Gideri) harcama kalemine aktarılması ve ilçeye gönderilmesi konusu görüşüldü. Konu  hakkında yapılan bilgilendirme sonrasında  gündem maddesi oy birliği ile kabul edildi. Gündemin üçüncü maddesi olan dilek ve temennilerin alınmasının ardından oturum sona erdi.

Bu haber 725 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by