Sumitomo Rubber Ako
-0° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.58
  • DOLAR 5.93

Ilgaz Saraycık Köyü’ndeki Yangında 1 Kişi Hayatını Kaybetti

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Ilgaz saraycık köyünde nedeni henüz belli olmayan ahşap evde yangın çıkmıştır. Çankırı Ilgaz saraycık köyünde çıkan Yangın 4 eve sıçramış olup çıkan yangında 80 yaşında bir vatandaşımız hayatını kaybetmiştir. Çıkan yangına Ilgaz itfaiyesi, Kurşunlu itfaiyesi Tosya itfaiyesi ve Çankırı AFAD müdahale etmiştir. Yapılan müdahalede Hayatını kaybeden vatandaşımızın Naaşı bulunarak ilgililere teslim […]
Çankırı Gündemi - 6 Ağustos 2019 09:26 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Ilgaz saraycık köyünde nedeni henüz belli olmayan ahşap evde yangın çıkmıştır.

Çankırı Ilgaz saraycık köyünde çıkan Yangın 4 eve sıçramış olup çıkan yangında 80 yaşında bir vatandaşımız hayatını kaybetmiştir.

Çıkan yangına Ilgaz itfaiyesi, Kurşunlu itfaiyesi Tosya itfaiyesi ve Çankırı AFAD müdahale etmiştir.

Yapılan müdahalede Hayatını kaybeden vatandaşımızın Naaşı bulunarak ilgililere teslim edilmiştir.

Yangında Hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Ilgaz belediye başkanı Mehmed Öztürk’de olay yerine giderek yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Öztürk: ”Saraycık Köyünde bugün meydana gelen elim yangın olayı hepimizi derinden yaralamıştır. İlçemiz itfaiyesinin öncülüğünde Kastamonu, Atkaracalar, Kurşunlu, Korgun, Tosya, Çankırı İl Özel İdare ve Orman İşletme yangın söndürme ekipleri ile KIZILAY ve AFAD’ın kurtarma ekiplerinin söndürdüğü yangında bir engelli vatandaşımız hayatını kaybetmiştir.

Mağdur olan vatandaşlarımız için KIZILAY ve AFAD ekipleriyle görüştük. Kendilerine gerekli yardım ve desteklerin Belediyemiz ve Kaymakamlık ile koordineli şekilde yapılmasını sağlayacağız.

Bu elim olayda hayatını kaybeden engelli vatandaşımıza Allah’tan rahmet diliyor, Saraycık Köyü halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, itfaiyemize diğer il ve ilçelerden yardıma gelen itfaiye ve kurtarma ekiplerine şükranlarımı sunuyorum.”dedi.

Bu haber 898 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by