Sumitomo Rubber Ako
Hafif yağmur
  • EURO 6.62
  • DOLAR 6.09

Ilgaz’da Her Mahalleye Hışhış Suyu

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Ilgaz İlçemizde her mahalleye Hışhış Suyu götürme çalışmaları devam ediyor. Çankırı – Ilgaz İlçesinin önemli bir değeri olan içildiğinde hem bir şifa kaynağı hem de ilçemizle özdeşleşmiş durumdaki HIŞHIŞ SUYUNU mahallelere getirmek için çalışmalar devam ediyoruz. İlçemizde “Her Mahalleye Bir Hışhış Suyu” projesiyle başlattığımız ve mahallelere birer HIŞHIŞ çeşmesi yaparak hem […]
Çankırı Gündemi - 7 Eylül 2019 18:22 A A

Çankırı’da Yeni Gün
Çankırı Ilgaz İlçemizde her mahalleye Hışhış Suyu götürme çalışmaları devam ediyor.
Çankırı – Ilgaz İlçesinin önemli bir değeri olan içildiğinde hem bir şifa kaynağı hem de ilçemizle özdeşleşmiş durumdaki HIŞHIŞ SUYUNU mahallelere getirmek için çalışmalar devam ediyoruz.
İlçemizde “Her Mahalleye Bir Hışhış Suyu” projesiyle başlattığımız ve mahallelere birer HIŞHIŞ çeşmesi yaparak hem bu güzel suyu koruma hem de vatandaşlarımızın hizmetine sunma gayreti içerisindeyiz.
Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztür”Ilgaz Belediyesi olarak Hışhış Suyunda insanların istifade ettiği bir eser yaptırmanın önemini kavramış olan ecdadımızın peşinden giderek adeta bir SU MEDENİYETİ olduğumuzun bir göstergesi olan bu eserlerimizin ilçemize hayırlı olmasını temenni ederiz.

Bu haber 1076 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 18:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by