Sumitomo Rubber Ako
13° Parçalı bulutlu
  • EURO 7.21
  • DOLAR 6.58

Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi Resim Sergisi açıldı

Çankırı’da Yeni Gün Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi’nin düzenlemiş olduğu resim sergisi İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal KARATATAR’ın katılımıyla açıldı. Okul müdürü İsmail YILDIZ sergi açılışına katılan misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür ederken, “Sosyal Bilimler Lisesi olarak gerek edebiyat alanında gerek resim, müzik ve sosyal aktiviteler alanında öğrencilerimize […]
Çankırı Gündemi - 22 Haziran 2019 10:30 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi’nin düzenlemiş olduğu resim sergisi İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal KARATATAR’ın katılımıyla açıldı.

Okul müdürü İsmail YILDIZ sergi açılışına katılan misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür ederken, “Sosyal Bilimler Lisesi olarak gerek edebiyat alanında gerek resim, müzik ve sosyal aktiviteler alanında öğrencilerimize yeni ufuklar ve gelecek çizmek istiyoruz. Bu amaçla tüm eğitim kadromuzla çalışmaktayız.” dedi.

Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi Resim Öğretmeni Muharrem ÖZMEN ve öğrencilerin yıl boyunca ortaya koydukları ürünlerin sergilendiği resim sergisi halk tarafından da büyük ilgi gördü. Resim öğretmeni Zuhal Namlı ÖZMEN resimlerin ve ürünlerin her birinin yapım aşamalarını, gelen misafirlere anlattı.

Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü, “Serginin açılışında emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.” sözlerine yer verdi.

Bu haber 1498 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by