Sumitomo Rubber Ako
Parçalı bulutlu
  • EURO 6.31
  • DOLAR 5.73

Kurşunlu Belediyesi son bahar temizliği için düğmeye bastı

Çankırı’da Yeni Gün Daha temiz bir Kurşunlu için kolları sıvayan Kurşunlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından; Kurşunlu ilçe Merkezinde bulunan bozuk ve yıpranmış parke taşları, Şehitlik parkının çöp temizliği ve çevre düzenlemesi yapılırken Sanayi parkında bulunan kamelya ve bankların düzene sokulması ve tadilat yapılması sağlandı. Mıntıka temizliği ve genel sonbahar temizliği Kurşunlu’nun merkezinde […]
Çankırı Gündemi - 26 Ağustos 2019 18:16 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Daha temiz bir Kurşunlu için kolları sıvayan Kurşunlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından; Kurşunlu ilçe Merkezinde bulunan bozuk ve yıpranmış parke taşları, Şehitlik parkının çöp temizliği ve çevre düzenlemesi yapılırken Sanayi parkında bulunan kamelya ve bankların düzene sokulması ve tadilat yapılması sağlandı. Mıntıka temizliği ve genel sonbahar temizliği Kurşunlu’nun merkezinde tüm hızıyla devam ediyor.
Daha güzel ve daha temiz bir Kurşunlu için çalışmalarını sürdüren Kurşunlu Belediyesine ve Kurşunlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerine başarılar diliyoruz.

Bu haber 355 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 18:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.