Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO 6.47
  • DOLAR 5.81

Minik öğrenciler, sokak hayvanlarını elleri ile besledi

Çankırı’da Yeni Gün Çocukların hayvan sevgisini kazanması ve hayvanları daha yakından tanıması için etkinlik düzenleyen Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, öğrencileri için hayvan barınağı gezisi düzenledi. Öğretmenler eşliğinde düzenlenen geziye, Çankırı Belediyesi teknik personeli de katıldı. Gezi kapsamında öğrencilere barınaktaki hayvanlar hakkında bilgiler verilerek, merkezde sokak hayvanları için verilen klinik hizmetler anlatıldı. Veteriner hekim ve […]
Çankırı Gündemi - 7 Ağustos 2019 09:24 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çocukların hayvan sevgisini kazanması ve hayvanları daha yakından tanıması için etkinlik düzenleyen Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, öğrencileri için hayvan barınağı gezisi düzenledi.

Öğretmenler eşliğinde düzenlenen geziye, Çankırı Belediyesi teknik personeli de katıldı. Gezi kapsamında öğrencilere barınaktaki hayvanlar hakkında bilgiler verilerek, merkezde sokak hayvanları için verilen klinik hizmetler anlatıldı.

Veteriner hekim ve görevliler eşliğinde hayvanları seven minikler, gezinin sonunda evlerinden getirdikleri sütleri beslenme ünitelerine dökerek, hayvanları besledi. Eğlenceli dakikalar geçiren minikler hayvanları daha yakından tanıma fırsatı buldular.

Etkinliğe katılan minik öğrenciler destekleri için Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’e teşekkür ettiler.

Başkan Esen de minik yavrularımızın kişisel gelişimi için düzenlenen etkinlik ve çalışmaların artarak devam edeceğini bildirdi.

Bu haber 619 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by