Sumitomo Rubber Ako
Parçalı az bulutlu
  • EURO 7.19
  • DOLAR 6.45

Okul aile öğrenci üçgeninde velilere aile eğitimi semineri düzenlendi

Çankırı’da Yeni Gün İlker Tuncay İlkokulu öğretmenlerinden Selçuk Sandallı’nın katkısıyla İlker Tuncay İlkokulu, İstiklal Yolu İlkokulu ve Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı İlkokulu işbirliği ile Uzman Psikolog ve Eğitim Uzmanı Özkan Şenol tarafından velilere yönelik çocukların eğitimi ile ilgili “Farkında mısınız?” isimli bir seminer verildi. Gerçekleştirilen seminerde sağlıklı aile yapısı ve ahlâklı nesiller başlıklarında önemli açıklamalarda […]
Eğitim - 15 Şubat 2020 10:01 A A

Çankırı’da Yeni Gün

İlker Tuncay İlkokulu öğretmenlerinden Selçuk Sandallı’nın katkısıyla İlker Tuncay İlkokulu, İstiklal Yolu İlkokulu ve Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı İlkokulu işbirliği ile Uzman Psikolog ve Eğitim Uzmanı Özkan Şenol tarafından velilere yönelik çocukların eğitimi ile ilgili “Farkında mısınız?” isimli bir seminer verildi.

Gerçekleştirilen seminerde sağlıklı aile yapısı ve ahlâklı nesiller başlıklarında önemli açıklamalarda bulunuldu. Özellikle çocukların ruh sağlığı ve ruh sağlığının korunması, okul ve ders problemleri ve çözüm yöntemleri, çocuklarda görülen uyum ve davranış bozuklukları, dikkat eksikliği, ders ve motivasyon sorunları konuları üzerinde durularak etkileyici bir seminer gerçekleştirildi.

Veliler konuyu dikkatli bir şekilde dinleyerek günlük yaşantılarında karşılaştıkları sorunlara çözüm yolları aradılar. Eğitim etkinliği veliler tarafından beğeni ile takip edildi. Veliler bu tür seminerlerin faydalı olduğunu ileriki tarihlerde seminerlerin tekrar düzenlenmesini istediler.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Seminerin düzenlenmesinde emeği geçen öğretmen Selçuk Sanddallı’ya, okul idarecilerimize ve semineri düzenleyen Uzman Psikolog ve Eğitim Uzmanı Özkan Şenol’a teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 714 kez okundu.
Eğitim - 10:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by