Sumitomo Rubber Ako
Parçalı bulutlu
  • EURO 6.31
  • DOLAR 5.73

Özel Çocuklar Luna Parkta Gönüllerince Eğlendi

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, özel çocuklara verdiği sözü yerine getirerek onları Luna Parka götürdü. Belediye Engelliler Koordinasyon Merkezine üye 40 çocuk, Luna Parktaki oyun gruplarına aileleri ile birlikte binerek doyasıya eğlendi. Engeli olan çocukların sosyal hayata katılmalarını arzuladıklarını belirten Başkan Esen, özel çocukları Luna Park’a götürerek onlarla keyifli vakit geçirdi. […]
Çankırı Gündemi - 6 Eylül 2019 19:30 A A

Çankırı’da Yeni Gün
Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, özel çocuklara verdiği sözü yerine getirerek onları Luna Parka götürdü. Belediye Engelliler Koordinasyon Merkezine üye 40 çocuk, Luna Parktaki oyun gruplarına aileleri ile birlikte binerek doyasıya eğlendi.
Engeli olan çocukların sosyal hayata katılmalarını arzuladıklarını belirten Başkan Esen, özel çocukları Luna Park’a götürerek onlarla keyifli vakit geçirdi. Aileleri ile birlikte oyun alanına gelen çocuklar gondol, balerin, çarpışan arabalara binerek gönüllerince eğlenme fırsatı buldu. Güzel bir akşam geçiren çocuklar, Başkan Esen’e sarılarak sevgilerini göstermeyi de ihmal etmedi. Çocuklarının eğlenmesinden mutlu olan aileler ise Esen’e teşekkür etti.

Bu haber 358 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 19:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.