Sumitomo Rubber Ako
13° Parçalı bulutlu
  • EURO 7.21
  • DOLAR 6.58

?Temiz Fabrika, Mutlu Çocuklar? Temalı Resim Yarışması Düzenlendi

Çankırı?da Yeni Gün 131 öğrencinin katıldığı ?Temiz fabrika, mutlu çocuklar? temalı resim yarışmasının ödül töreni dün RAM toplantı salonunda yapıldı.  Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Sumitomo Ruber Ako Lastik ve San. Tic A.Ş. Başkanı Masatsugu Nishino, öğrenciler ve velilerin katıldığı ödül töreninde dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. ?Temiz fabrika, mutlu çocuklar? temalı resim yarışması […]
Kültür-Sanat - 6 Haziran 2019 16:07 A A

Çankırı?da Yeni Gün

131 öğrencinin katıldığı ?Temiz fabrika, mutlu çocuklar? temalı resim yarışmasının ödül töreni dün RAM toplantı salonunda yapıldı.  Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Sumitomo Ruber Ako Lastik ve San. Tic A.Ş. Başkanı Masatsugu Nishino, öğrenciler ve velilerin katıldığı ödül töreninde dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

?Temiz fabrika, mutlu çocuklar? temalı resim yarışması ödül töreninde bir konuşma yapan  Sumitomo Ruber Ako Lastik ve San. Tic A.Ş. Başkanı Masatsugu Nishino, ?Resim yarışmasına katılıp dereceye giren öğrencilere, onların değerli ailelerine , öğretmenlerine ve ilgili kişilere burada bulundukları için çok teşekkür ediyorum.

Çankırı’da bulunan bir şirket olarak, bu resim yarışmasını gerçekleştirmek için katkıda bulunmak istedik. Bu ay gerçekleştirdiğimiz “Temiz Fabrika Mutlu Çocuklar” temalı ödüllü resim yarışmamıza çok katılım olmuştur, her resimde temiz bir dünya, gökyüzü ve suyun önemi ifade edilmiştir.

Bizde Çankırı’da bir fabrika işletiyoruz dolaysıyla çevremizi önemseyerek ve koruyarak üretime devam etmemiz gerekiyor diye düşünüyoruz. Tekrar hepinize çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum? dedi .

Yapılan konuşmanın ardından dereceye giren öğrenciler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Öğrencilere ödüllerini tek tek Sumitomo Ruber Ako Lastik ve San. Tic A.Ş. Başkanı Masatsugu Nishino takdim etti.

Dereceye giren öğrenciler:  1. Güneş İlkokulu öğrencisi Nilda Can

2. Orgeneral İsmail Hakkı İlköğretim öğrencisi Zeynep Ela Çubuk ve Güneş İlkokulu öğrencisi Mina Alyahya

3. Orgeneral İsmail Hakkı İlköğretim öğrencisi Ömer Armağan, İlker Tuncay İlkokulu öğrencileri Rabia Serbest ve Ayşegül Fırat olarak belirlendi.

 

Bu haber 198 kez okundu.
Kültür-Sanat - 16:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by