Sumitomo Rubber Ako
Parçalı bulutlu
  • EURO 7.25
  • DOLAR 6.60

Ülkücü Şehit Çakıroğlu Çankırı’da anıldı

Çankırı’da Yeni Gün 20 Şubat 2015 tarihinde Ege Üniversitesi Kampüsü’nde bölücü terör örgütü militanlarınca bıçaklanarak şehit edilen Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu vefatının 5’inci seneyi devriyesinde Çankırı Ülkü Ocaklarında dualarla anıldı. Anma programında Cengiz Koca ve Fatih Tabak hocalara tarafından Kur’an Tilaveti, Yasin-i Şerif okunup dua edildi. Programa MHP MYK Üyesi Yusuf Naci Bayındır, MHP […]
Çankırı Gündemi - 22 Şubat 2020 13:51 A A

Çankırı’da Yeni Gün

20 Şubat 2015 tarihinde Ege Üniversitesi Kampüsü’nde bölücü terör örgütü militanlarınca bıçaklanarak şehit edilen Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu vefatının 5’inci seneyi devriyesinde Çankırı Ülkü Ocaklarında dualarla anıldı.

Anma programında Cengiz Koca ve Fatih Tabak hocalara tarafından Kur’an Tilaveti, Yasin-i Şerif okunup dua edildi. Programa MHP MYK Üyesi Yusuf Naci Bayındır, MHP İl Başkanı Hasan Çakır ve yönetim kurulu üyeleri, TÜRKAV Çankırı İl Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda ülkücü gençler ile ülkücü camianın duayenleri katıldı.

Dua sonrası bir konuşma yapan MHP İl Başkanı Hasan Çakır teşkilat olarak her zaman Ülkü Ocaklarının yanında oldukları yaptıkları faaliyetleri takdirle karşıladıkları ve Fırat Çakıroğlu şehidimizi de rahmetle andığını belirterek katılımcılara teşekkür etti.

MHP MYK Üyesi Yusuf Naci Bayındır söz alarak gençlere hitap edip sorunları hakkında bilgi alarak güzel faaliyetlerinden dolayı Çankırı Ülkü Ocakları yönetimine teşekkür etti.

Programda katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunularak ocak çayının tadına bir kere daha varmaları sağlandı.

Çankırı Ülkü Ocakları Başkan Vekili Ali Karataş katılımcılara tek tek teşekkür ederek uğurladı.

Bu haber 669 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 13:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by