Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO 6.62
  • DOLAR 6.10

Vali Aktaş çeşitli kurumları ziyaret etti

Çankırı’da Yeni Gün Vali Hamdi Bilge Aktaş, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Çankırı Maraşel Fevzi Çakmak Ortaokulu ve Çankırı Yem Fabrikasına ziyaret ve incelemelerde bulundu. İlk olarak Tarım ve Orman İl Müdürlüğünde ziyaret ve inceleme gerçekleştiren Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Çakır ile yetkili personeller karşıladı. Tarım ve Orman İl […]
Çankırı Gündemi - 14 Kasım 2019 09:12 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Vali Hamdi Bilge Aktaş, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Çankırı Maraşel Fevzi Çakmak Ortaokulu ve Çankırı Yem Fabrikasına ziyaret ve incelemelerde bulundu.

İlk olarak Tarım ve Orman İl Müdürlüğünde ziyaret ve inceleme gerçekleştiren Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Çakır ile yetkili personeller karşıladı.

Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Çakır’dan kurum çalışmaları hakkında detaylı bilgi aldı.

Akabinde  Maraşel Fevzi Çakmak Ortaokuluna giden Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Okul Müdürü Ayşe Yiğitoğlu, öğretmenler ve tenefüsteki öğrenciler tarafından karşılanan Vali Aktaş, öğrencilerin isteğini üzerine hatıra fotoğrafı çekildi. İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ile Okul Müdürü Ayşe Yiğitoğlu’ndan okulun durumu ve öğrenciler hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra sınıflarda öğrenciler ile bir araya geldi.

Son olarak ise ilimizde faaliyet göstermekte olan Çan-Yem Çankırı Yem Fabrikasında ziyaret ve İncelemelerde bulunan Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı, Çankırı Yem Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Sadullah Erdem, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı  Erdal Aslan, ve fabrika personelleri karşıladı.

Fabrikanın durumu hakkında Yönetim Kurulu Başkanı Sadullah Erdem’den bilgi alan Vali Hamdi Bilge Aktaş, fabrikanın bölümlerini gezdi.

Bu haber 779 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by