Sumitomo Rubber Ako
-0° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.58
  • DOLAR 5.93

Yapraklı Çankırı Karayolu 2. Kat Satıh Asfalt Kaplama Yapımı Başladı

Çankırı’da Yeni Gün Yapraklı Çankırı Karayolu 2. kat satıh asfalt kaplama çalışmaları başladı. Bir hafta öncesi Çankırı AK Parti Milletvekili Salim Çivitçioğlu ve yetkililerce yerinde incelemelerde bulunulan Yapraklı Çankırı Karayolu 2. kat satıh asfalt kaplama çalışmaları karayolları ekiplerince başladı. Yapraklı Belediye Başkanı Ömer Güngör Belediye başkanlığının sayfasında paylaştığı mesaj ve fotoğraflarla başta Milletvekili Salim Çivitçioğlu […]
Çankırı Gündemi - 6 Eylül 2019 19:31 A A

Çankırı’da Yeni Gün
Yapraklı Çankırı Karayolu 2. kat satıh asfalt kaplama çalışmaları başladı. Bir hafta öncesi Çankırı AK Parti Milletvekili Salim Çivitçioğlu ve yetkililerce yerinde incelemelerde bulunulan Yapraklı Çankırı Karayolu 2. kat satıh asfalt kaplama çalışmaları karayolları ekiplerince başladı.
Yapraklı Belediye Başkanı Ömer Güngör Belediye başkanlığının sayfasında paylaştığı mesaj ve fotoğraflarla başta Milletvekili Salim Çivitçioğlu ve AK Parti Grup Başkan Vekili Milletvekili M.Emin Akbaşoğlu ile tüm emeği geçenlere teşekkür etti.
Yapraklı halkı da yapılan bu çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek başta milletvekilleri olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Bu haber 818 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 19:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by