Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO 6.62
  • DOLAR 6.10

Yeni Araç Köprüsünün Bağlantı Yolları Asfaltlanıyor

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediyesi’nin DSİ alt bölgesinde yapımını tamamladığı araç köprüsü bağlantı yollarında asfaltlama çalışmaları başladı. Yakın zamanda dolgu çalışmaları tamamlanan yollar, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sıcak asfalt ile buluşturuluyor. Çankırı’da ilk defa çakma kazık sistemi ile 20 metre genişliğinde ve uzunluğunda yapılan araç köprüsünün Buğday Pazarı Mahallesi Şehit Uzman Çavuş Yavuz Bayram Caddesi […]
Çankırı Gündemi - 20 Eylül 2019 10:20 A A

Çankırı’da Yeni Gün
Çankırı Belediyesi’nin DSİ alt bölgesinde yapımını tamamladığı araç köprüsü bağlantı yollarında asfaltlama çalışmaları başladı. Yakın zamanda dolgu çalışmaları tamamlanan yollar, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sıcak asfalt ile buluşturuluyor.
Çankırı’da ilk defa çakma kazık sistemi ile 20 metre genişliğinde ve uzunluğunda yapılan araç köprüsünün Buğday Pazarı Mahallesi Şehit Uzman Çavuş Yavuz Bayram Caddesi ile Abdülhalik Renda Mahallesi Mehmetçik Caddesi’ni birbirine bağlayan bağlantı yolları, dolgu çalışmalarının ardından sıcak asfalt ile buluşmaya başladı. Çalışmalar kapsamında 1500 ton sıcak asfalt ile 1500 ton plentmiks (PMT) temel malzemesi kullanılacağı bildirildi. Kısa süre sonra tamamlanacak asfalt çalışmalarının ardından köprü, ulaşıma tamamen açılacak.

Bu haber 1067 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by