Sumitomo Rubber Ako
Parçalı bulutlu
  • EURO 7.28
  • DOLAR 6.61

Yıldıztepe Turizm Merkezi ziyaretçilerini ağırlıyor

Çankırı’da Yeni Gün Ilgaz ilçesinin güzide turizm merkezi Yıldıztepe’ye 15 Şubat günü eski Adelet Bakanı Mehmet Ali Şahin, AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, AK Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin ve Ankara Çankırılılar Derneği Başkanı Adem Can ile beraberindeki heyet ziyarette bulundu. Konu ile ilgili olarak Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed […]
Çankırı Gündemi - 18 Şubat 2020 09:17 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Ilgaz ilçesinin güzide turizm merkezi Yıldıztepe’ye 15 Şubat günü eski Adelet Bakanı Mehmet Ali Şahin, AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, AK Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin ve Ankara Çankırılılar Derneği Başkanı Adem Can ile beraberindeki heyet ziyarette bulundu.

Konu ile ilgili olarak Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk, “İlçemizin güzide turizm alanı Yıldıztepe Turizm Merkez’inde bugün eski bakanlarımızdan Mehmet Ali Şahin, Çankırı vekilimiz Salim Çivitcioğlu, Osmaniye vekilimiz İsmail Kaya, Pursaklar Belediye Başkanımız Ertuğrul Çetin ve Ankara Çankırılılar Derneği Adem Can ile heyetini ağırladık. İlçemize gösterdikleri ilgi için hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 931 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by