pet shop Kedi maması Köpek maması
DOLAR 27,4658 0.37%
EURO 29,1440 0.33%
ALTIN 1.650,070,48
BIST %
BITCOIN 7401292,31%
Çankırı
21°

AZ BULUTLU

13:01

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

124 okunma

Çiftçiler için karlı bir protokol

ABONE OL
27 Şubat 2020 09:09
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Ziraat Odası çiftçilerin yararına Türkiye İş Bankası ve DK Trakya Otomotiv Petrol İnş. ve Mobilya San.Tic. Çankırı Şubesi Firması ile iş birliği protokol imzaladı.

Protokolün amacı çiftçilerin yakıt alıması, kredi kullanması ve mobilya alış verişlerinde belirli indirimler sağlaması yönünde imzalandı.

Protokolün imzalandığı toplantıya, Çankırı Ziraat Odası Başkanı Nejat Gamzeli, İş Bankası Bölge Müdürü Tolga Can, Dk Trakya Otomotiv Petrol İnş. ve Mobilya San.Tic. Çankırı Şubesi Firması Müdürü Kemal Yamuç, İş Bankası yetkilileri ve çiftçiler katıldı.

Dün Çankırı Ziraat Odası Başkanlığı toplantı salonunda imzalanan protokol hakkında konuşma yapan ve protokolü çiftçilere tanıtan Çankırı Ziraat Odası Başkanı Nejat Gamzeli, “Çiftçilerimiz için projeler üretmeye güzel işlere imza atmaya devam ediyoruz. Sizlerin şahitliğinde bugün burada çiftçilerimize fayda sağlayacak güzel bir anlaşma yapacağız,

Anlaşmamız, sadece üyelerimizin faydalanacağı;

‘’Akaryakıt indirim anlaşması’’

‘’İmece Kart anlaşması, indirimli ve masrafsız kredi anlaşması’’

‘’Mobilyada indirim anlaşması’’

olarak belirledik. Bu önemli projede ortaklarımız;

* Türkiye İş Bankası,

*Dk Trakya Otomotiv Petrol İnş. ve Mobilya San.Tic. Çankırı Şubesi Firması

Bu firmaya ait TOTAL Akaryakıt ,

Doğtaş Mobilya ve Kelebek Mobilya indirimlerinden faydalanacağız.” dedi.

Sözlerine şöyle devam eden Gamzeli, ”Ülkemizin kalkınması ve güçlenmesi için üretim şart, bu anlamda üretim yapan çiftçilerimiz desteklenmelidir. Çiftçimizin girdi maliyetleri düşürülmelidir. Çiftçimizin en büyük girdi maliyeti motorindir. Bizde üreticilerimiz için bu maliyetini bir nebze osun düşürmeye çalışıyoruz.

Önceki yıllarda da ‘’Mazot indirim anlaşmaları’’ yaptık. Üyelerimizden yaptığımız anlaşmalardan ötürü memnuniyetlerini duyduk gördük.

Çiftçimiz  yapacağımız anlaşma sonucunda; Odamızdan alacakları indirim kartı ile

Motorini, *TOTALDEN PEŞİNDE % 7 iskontolu akaryakıt alacak.

İş Bankası’nın destekleriyle, Çiftçimiz mazotu  İMECE KART ile aldığı zaman; %3 iskontolu alacak,

hem de 5 ay sonra masrafsız faizsiz, ödeyecek.

Şuandaki motorin pompa fiyatı 6.41-TL. Çiftçimiz indirimimiz sayesinde 5.99-TL’den alacak, Çiftçimiz Litrede 42-Krş karı olacaktır. Çiftçimiz ekimden biçime ortalama 5 bin litre mazot harcasa anlaşmamız ile yıllık karı 2.100,00TL olacaktır.

Çiftçimiz bu gün mazotunu alsa nakite sıkıntı çekmeden  5 ay son harman sonu rahat rahat ödeyecektir.

İş Bankası ile yapacağımız anlaşma ile; Çiftçilerimiz İMECE KART kullanımın da sigorta, kart aidatı, dosya ücreti vs. ilave ücret ödemeyeceklerdir. Bizlere bu imkanları sunan İş Bankası Yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bu arada Düğün yapacak gençlerimizi de düşündük,

Dk Trakya Otomotiv Petrol İnş. ve Mobilya San.Tic. Çankırı Şubesi  firması ile yapacağımız anlaşmada sadece akaryakıt anlaşması bulunmuyor.

Bu firmaya  ait Doğtaş – Kelebek marka mobilyalarında Çiftçilerimize özel  %10 indirim,  Kampanyalı ürünlere de ilave % 10 indirim imkanından yararlanacağız. İlerleyen günlerde gene çiftçilerimize faydalı anlaşmalar yapıp, sizlerle paylaşacağız.

Bu anlaşmamızın çiftçilerimize hayırlı olmasını diliyorum, sizlerede akatılımlarınız için teşekkür ediyorum.” dedi.

Gamzeli’nin konuşmasının ardından protokol imzalandı. Protokolün imzalanmasının akabinde protokol hakkında konuşma yapan İş Bankası Bölge Müdürü Tolga Can, “Bizimde beğendiğimiz ve desteklediğimiz çok güzel bir organizasyon  oldu.  Bundan sonraki süreçte şubemiz sizlere bu konuda destek vermeye devam edecek. Hem bu iş birliği protokolü sizlerin İMECE KART ve benzeri ürünlerde avantajlı alış veriş yapmanızı sağlayacak ama bunun yanı sıra indirimli kredi imkanlarından çiftçimizin faydalanacağı birçok ürünümüz var. Belki bir Ziraat Bankası kadar kamu desteği arkamızda olup indirimli faizler ve krediler uygulayamıyoruz ama bizim özel banka olarak kendi imkanlarımız ölçüsünde sağladığımız ve protokol kapsamında yapacağımız indirimli faiz oranları ile biz bu süreci desteklemeye gayret edeceğiz. Hem İMECE KART’ımızla hem tarımsal kredilerimizle destek vermeye gayret edeceğiz. 1924’ten beri bu ülkedeki Milli sermayede kurulmuş ve şu anda da tek özel banka olarak biz ülkenin yanında olmaya devam edeceğiz.  Bunun yanı sıra bu noktadan sonrada çiftçimizin yanında olmaya da gayret göstereceğiz.” dedi.

Can’ın konuşmasının ardından protokol hakkında konuşan Dk Trakya Otomotiv Petrol İnş. ve Mobilya San.Tic. Çankırı Şubesi Firması Müdürü Kemal Yamuç, “Bizde şu inançtayız. Paylaştıkça varız sözünü unutmayarak her an aklımızda tutarak yapmış olduğumuz sektörlerde karlılığımızı tüm Çankırılı hemşehrilerimizle paylaşmak için burdayız. Bu inançla daha güzel ve daha iyi işler yapmak için mücadele ediyoruz. İnşallah hepimize hayırlı olsun.” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.