Sumitomo Rubber Ako
Parçalı az bulutlu
  • EURO 7.19
  • DOLAR 6.45

Eylül Ayı Halk Günü Toplantısı Yapıldı

Çankırı’da Yeni Gün Vatandaşların sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek üzere her ay gerçekleştirilen Halk Günü toplantılarının 2019 yılı Eylül ayı toplantısı yapıldı. Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya ilgili daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerinin doğrudan alınıp değerlendirilerek, şikâyet ve problemlerin çözüme kavuşturulması amacıyla düzenlenen Halk Günü Toplantısı’na katılan vatandaşlar […]
Bölgesel - 27 Eylül 2019 10:19 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Vatandaşların sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek üzere her ay gerçekleştirilen Halk Günü toplantılarının 2019 yılı Eylül ayı toplantısı yapıldı.

Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya ilgili daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerinin doğrudan alınıp değerlendirilerek, şikâyet ve problemlerin çözüme kavuşturulması amacıyla düzenlenen Halk Günü Toplantısı’na katılan vatandaşlar istek ve şikâyetlerini Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner aktardı. Vatandaşları tek tek dinleyen Vali Yardımcısı Aslaner, çözülebilecek problemlerin çözümü için ilgili amirlere talimat verdi.

Yapılan istişare ve değerlendirmelerin ardından Halk Günü toplantısı sona erdi.

Bu haber 3887 kez okundu.
Bölgesel - 10:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by