Sumitomo Rubber Ako
Orta şiddetli yağmur
  • EURO 6.62
  • DOLAR 6.09

Karne hediyesi olan yüzme havuzu hizmete açıldı

Çankırı’da Yeni Gün Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk Ramazan Sokağında çocuklara verdiği sözü yerine getiriyor. Ramazan Sokağında öğrencilere havuz sözü veren Başkan Öztürk, 17 Temmuz da havuz yapımının startını verdi. Öztürk, “Değerli öğrenciler! Zorlu bir eğitim öğretim sürecinden geçtiniz. Hepiniz bir sene boyunca çalıştınız, uğraştınız emeğinizin karşılığını aldınız. Tatili, dinlenmeyi, eğlenmeyi hak ettiniz. Ilgaz Belediyesi […]
Bölgesel - 31 Temmuz 2019 09:33 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk Ramazan Sokağında çocuklara verdiği sözü yerine getiriyor.

Ramazan Sokağında öğrencilere havuz sözü veren Başkan Öztürk, 17 Temmuz da havuz yapımının startını verdi.

Öztürk, “Değerli öğrenciler! Zorlu bir eğitim öğretim sürecinden geçtiniz. Hepiniz bir sene boyunca çalıştınız, uğraştınız emeğinizin karşılığını aldınız. Tatili, dinlenmeyi, eğlenmeyi hak ettiniz. Ilgaz Belediyesi olarak bizler de sizler için sürpriz bir hediye hazırladık. Havuzumuz ilçemiz Spor Stadı yanına kuruluyor. Belediyemizin imkanlarıyla kurulan havuz kız ve erkek öğrenciler için ayrı günlerde ve eğitmenler eşliğinde sizin için hazırlanıyor. Havuzda hem yüzecek hem de tatilin keyfini çıkaracaksınız. Ayrıca yüzme hocaları yüzme bilmeyenlere yüzme de öğretecek.” dedi.

Yaklaşık 13 günlük bir çalışma sonucunda yüzme havuzunda sona yaklaşıldığını belirten Başkan Öztürk, “Ilgaz Belediyesi olarak yüzme havuzumuzu hazırlıyoruz. Bir taraftan havuzumuzun suyunu doldururken diğer taraftan da etrafını kapatma, düzenleme ve hazır hale getirme çalışmalarımız son hızda devam ediyor. İnşallah çok yakın zamanda Belediye Başkanımızın çocuklara karne hediyesi olan havuzumuz faaliyette olacak.” dedi.

Bu haber 4592 kez okundu.
Bölgesel - 09:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by