Sumitomo Rubber Ako
Parçalı bulutlu
  • EURO 7.28
  • DOLAR 6.61

27. Eldivan Hacı Murad-ı Veli’yi Anma ve Kiraz Festivali Etkinlikleri Başladı

Çankırı’da Yeni Gün Eldivan İlçesinde her yıl düzenlenen 27. Eldivan Hacı Murad-ı Veli’yi Anma, Kiraz Festivali etkinlikleri Hacı Murad-ı Veli Türbesinde başladı. Eldivan Kaymakamı Ali İhsan Selimoğlu, Eldivan Belediye Başkanı Mustafa Lafçı, Kiraz Ağası Tufan Kıdıman ve vatandaşlar tarafından karşılanan Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş’a Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl […]
Kültür-Sanat - 22 Haziran 2019 10:11 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Eldivan İlçesinde her yıl düzenlenen 27. Eldivan Hacı Murad-ı Veli’yi Anma, Kiraz Festivali etkinlikleri Hacı Murad-ı Veli Türbesinde başladı.

Eldivan Kaymakamı Ali İhsan Selimoğlu, Eldivan Belediye Başkanı Mustafa Lafçı, Kiraz Ağası Tufan Kıdıman ve vatandaşlar tarafından karşılanan Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş’a Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı Hıdır Ayçiçek, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, daire amirleri, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Abdulkadir Çelik ile STK Temsilcileri eşlik etti.

Çok sayıda vatandaşımızın katıldığı Festival, Hacı Murad-ı Veli Türbesinde kılınan Cuma Namazından sonra yapılan dua ve protokol konuşmaları ile devam etti. Festival 22 Haziran Cumartesi günü de devam edecektir.

Programdan sonra Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Eldivan İlçemize yeni atanan Kaymakam Ali İhsan Selimoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bu haber 2153 kez okundu.
Kültür-Sanat - 10:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by