Sumitomo Rubber Ako
Orta şiddetli yağmur
  • EURO 6.62
  • DOLAR 6.09

Bağımlılıkla Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

Bağımlılıkla Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Valilik Birlik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Emre KILIÇ başkanlığındaki toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı İhsan BOSTAN, Cumhuriyet Savcısı Abdulaziz TAŞKIRAN, Karatekin Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat ARI, İl Sağlık Müdürlüğü Şube Müdürü Hasan KARAYEL, daire müdürleri ve diğer yetkililer katıldı. Toplantıda konuşan Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Emre […]
Çankırı Gündemi - 11 Eylül 2019 09:41 A A

Bağımlılıkla Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Valilik Birlik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Emre KILIÇ başkanlığındaki toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı İhsan BOSTAN, Cumhuriyet Savcısı Abdulaziz TAŞKIRAN, Karatekin Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat ARI, İl Sağlık Müdürlüğü Şube Müdürü Hasan KARAYEL, daire müdürleri ve diğer yetkililer katıldı.
Toplantıda konuşan Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Emre KILIÇ, “Bundan sonra bağımlılıkla mücadele toplantılarını artık üç ayda bir yapacağız. Bu toplantıda İl Sağlık Müdürlüğümüz ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüzün sunumları olacak. Ayrıca şu ana kadar alınan ve bundan sonra alınacak olan kararlar kurulumuzda değerlendirilecektir” diye konuştu.
Yapılan sunumların ardından ilgili kurumlar tarafından bağımlılık ile mücadele konularında 2019 yılı içerisinde yapılan faaliyetler ile çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgi verildi. Dilek ve temenniler bölümünde çeşitli konular görüşüldükten sonra toplantı sona erdi.

Bu haber 1129 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by